Friday, February 23rd, 2024

Işıklar Coin Token Satışında Büyük Avantajlar Sunuyor

2020 yılında kripto para birimi ve Blockchain çalışmalarını kamuoyuna açıklayan IŞIKLAR HOLDİNG, müşterilerine büyük avantajla sunan ve yerel bir token olan Işıklar Coin’in (ISIKC) 13 Nisan 2020’de bir kripto para borsası olan Cointiger’da listelendiğini duyurmuştu.

Bugün yapılan duyurulara göre ise 10 milyon ISIKC hazır ve satışı 19 gün içinde gerçekleşecek.

Token Satışının Detayları

Token satışı ile ilgili platformun resmi web sitesinde bir sayaç bulunuyor ve bu sayaca göre token satışına 19 gün kaldı. Yapılan açıklamalara göre, 1 ISIKC’nin fiyatı 0,40 dolar olacak. Şu anda piyasada ISIKC’nin 0,70 dolar 0,80 dolar bandında işlem gördüğünü dile getiren Işıklar Grup, bu token satışının oldukça karlı olacağını ifade ediyor.

Bunların yanı sıra sadece 10 milyon ISIKC satışa sunuluyor ve talebin yüksek olması sebebiyle token satış süresi bitmeden ISIKC arzının tükeneceği düşünülüyor. IŞIKLAR HOLDİNG’un açıklamalarına göre kripto para birimlerinin teslimatı, satış bittikten 1 ay sonra yapılacak.

Bunlara ek olarak ISIKC satın almak için kayıt işlemi oldukça basit adımlardan oluşuyor ve kullanıcılar hızlı ve güvenilir bir şekilde web sitesi üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Token satışının bitmesine sadece 19 gün kalması önemli bir nokta iken, token’ların piyasadaki fiyattan neredeyse yarı yarıya daha düşük fiyata satışa sunulması büyük avantaj olarak nitelendiriliyor.

Işıklar Coin Nedir?

Işıklar Holding, inşaat malzemeleri sektöründe 50 yılı aşkın geçmişe sahip bir şirkettir ve bu uzun yıllar süren başarısını şirket, son yeniliklere güvenmelerine ve bu teknolojik yenilikleri hızla uygulamalarına bağlıyor.

IŞIKLAR HOLDİNG, Blockchain ve kripto para birimlerini yine bir inovasyon fırsatı olarak gördüklerini ve bu kapsamda evrensel bir müşteri sadakat programı olarak ISIKC’yi oluşturduklarını belirtiyor. ISIKC’de kullanılacak olan Işıklar Coin (ISIKC) firmanın müşterilerine indirim oranları da dahil olmak üzere bazı avantajlar sunmaya başladı bile.

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre hem sadakat platformu hem firmanın token’ı ortaya çıktığından bu yana özellikle Türk kullanıcılardan büyük bir ilgi görüyor. Özellikle inşaat sektöründe hem malzeme fiyatları çok yüksek hem de alınan miktar fazla olduğu için indirim oranlarından faydalanabilmek oldukça önemli bir unsur olarak değerlendiriliyor. İndirim oranlarının sadakat programı ile birleşmesi ve yenilikçi bir teknoloji üzerine inşa edilmesi ise müşterilerin tercih sebebi olarak ortaya çıkıyor.

Firma, ISIKC platformunu ilk piyasaya sürdüğü dönemde yaptığı açıklamalarda, başarısını sadakate, dürüstlüğe ve şeffaflığa bağladığını dile getirmiş ve “Şimdi sadık ortaklarımızı Işıklar Grubu tarafından üretilen malzemelerde uygulanacak indirimlerle ödüllendirme zamanı. Çünkü bayilerimizin ve ortaklarımızın başarısının bizim başarımız olduğunu biliyoruz. Işıklar ailesi olarak her zaman ortaklarımıza ve bayilerimize başarılı olmaları ve karlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmak için yollar arıyoruz.” sözlerini kullanmıştı.

 Işıklar Coin’in Avantajları

IŞIKLAR HOLDİNG köklü bir şirket olarak attığı adımlarda gelenekseli ve yeniliği buluşturmayı hedefliyor. Işıklar coin projesi ve sadakat programı da bu kapsamda nitelendiriliyor. Ayrıca bu şekilde firma, müşterilerine bir yandan 50 yıllık tecrübeden faydalanma imkanı sunarken bir yandan da günümüz teknolojisinden yararlanma fırsatı vermiş oluyor.

Ayrıca Işıklar coin’in arkasında çok güçlü ve tecrübeli bir ekibin çalışmış olması ve gelişmeler için hala mesai harcanması da avantaj olarak değerlendiriliyor.

Bunlara ek olarak Işıklar coin şu anda piyasanın önemli bir veri paylaşım platformu olan CoinMarketCap’te listeleniyor ayrıca CoinTiger adlı Singapur merkezli kripto para borsasında ve Paritex adlı Türkiye merkezli kripto borsasında işlem görmeye devam ediyor. Bu noktada ISIKC’nin CoinTiger’da listelenmesinden yalnızca 1 hafta sonra %75’lik artış yaşadığını belirtmek gerekiyor.

Facebook Comments