Thursday, April 18th, 2024

Işıklar Enerji’den sel ile ilgili açıklama!

Işıklar Enerji’den sel ile ilgili açıklama! Işıklar Enerji tarafından KAP’a yapılan açıklamada Sel ve tesislerlerdeki önlemler hakkında duyuru yapıldı.

Işıklar Enerji’den sel ile ilgili açıklama!

Işıklar Enerji’den sel ile ilgili açıklama! Işıklar Enerji tarafından KAP’a yapılan açıklamada Sel ve tesislerlerdeki önlemler hakkında duyuru yapıldı.

Yatırımcılardan gelen yoğun sorular sonrası KAP’a bildirim atan şirket bu ifadeleri kullandı;

Yatırımcılarımızdan gelen bilgilendirme talebine istinaden aşağıdaki açıklama yapılmaktadır: 

Bağlı ortaklıklarımız  dan Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş. ‘nin Bartın’ da iki ayrı lokasyonda bulunan klinker tuğla üretim tesisleri ve Işıklar İnşaat ve Turizm A.Ş. nin depo tesisi, alınan önleyici tedbirler neticesinde, yaşanan üzücü sel felaketinden etkilenmemiştir.

SPK sermaye artırımı başvurusunu reddetti hisseler tavan oldu!

Işıklar Enerji ve Yapı Holding’in (#IEYHO) 1.500.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, 543.595.733,23 TL olan çıkarılmış sermayesinin, tamamı nakden karşılanmak suretiyle 656.404.266,77 TL artırmak için yaptığı başvuruya da olumsuz yanıt verdi.

  • Sermaye artırım talebi red yedikten sonra hissedeki kazanç %6’yı geçti.

Yapılan açıklamada;

14/04/2021 tarihinde sermaye artırımına ilişkin hazırlanan izahname taslağının onaylanması için SPK’ya yaptığımız başvurunun 12.08.2021 tarihinde red edildiği Kurul bülteninden öğrenilmiştir. Red gerekçesine ilişkin henüz şirketimize yapılmış bir bildirim bulunmamaktadır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Bağlı ortaklıklarımız  dan Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş. ‘nin Bartın’ da iki ayrı lokasyonda bulunan klinker tuğla üretim tesisleri ve Işıklar İnşaat ve Turizm A.Ş. nin depo tesisi, alınan önleyici tedbirler neticesinde, yaşanan üzücü sel felaketinden etkilenmemiştir. Bağlı ortaklıklarımız  dan Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş. ‘nin Bartın’ da iki ayrı lokasyonda bulunan klinker tuğla üretim tesisleri ve Işıklar İnşaat ve Turizm A.Ş. nin depo tesisi, alınan önleyici tedbirler neticesinde, yaşanan üzücü sel felaketinden etkilenmemiştir. Bağlı ortaklıklarımız  dan Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş. ‘nin Bartın’ da iki ayrı lokasyonda bulunan klinker tuğla üretim tesisleri ve Işıklar İnşaat ve Turizm A.Ş. nin depo tesisi, alınan önleyici tedbirler neticesinde, yaşanan üzücü sel felaketinden etkilenmemiştir.

The post Işıklar Enerji’den sel ile ilgili açıklama! appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments