Friday, April 19th, 2024

Josh Rager: “Bitcoin’de (BTC) Düşüş Bitmedi Ama Bu 10 Token’a Dikkat!”

Kripto analisti Josh Rager, herhangi bir satın alma emri vermeden önce Bitcoin’in daha da düşmesini beklediğini ve henüz dip yapmadığını dile getirdi. Rager yaptığı açıklamalarda lider kripto pazarının hızlı düşüşünün henüz bitmediğini ifade etti.

“Bitcoin’deki Düşüş Henüz Bitmedi”

Bitcoin düşüşünün henüz bitmediğini düşündüğünü dile getire Rager, “Bu yüzden beklemek akıllıca olabilir. BTC günlük bir seviyeyi kırdı, bu nedenle devam etmesi ve arada sıçramalar yapması beklenebilir.” ifadelerini kullandı.

Bunlara ek olarak dip seviyenin görülmesi için henüz zaman olduğunu ifade eden ünlü analist takipçilerine Bitcoin (BTC) ya da Ethereum (ETH) alımı yapmamaları tavsiyesinde bulundu. Rager’a göre şu anda sadece beklemek gerekiyor.

Öte yandan analist, Bitcoin’in yükselişi kesinleştikten sonra daha yüksek bir fiyattan satın alma yapmanın dip görülmeden satın alma yapmaktan daha akıllıca olacağını da ekledi ve “Bir şey satın almaktan ve düşmeye devam etmesini izlemekten daha kötü bir şey yok.” sözlerini kullandı.

Bunlara ek olarak Bitcoin‘in düşmek için çok daha fazla alana sahip olabileceğini ancak 19.000 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini düşündüğünü de belirtti.

Altcoin Tahminleri

Rager altcoin’lerle ilgili yaptığı açıklamalarda 10 DeFi token’ının yükselişe geçeceğini düşündüğünü ve yükseliş temelinde önemli bir rol oynayacaklarını da ifade etti.

Rager’ın yükseliş beklediği DeFi token’ları ise Yearn.finance (YFI), borsa token’ı SushiSwap (SUSHI), Uniswap (UNI), Aave (AAVE), sentetik varlık token’ı SNX, lending token’ı Compound (COMP), likidite token’ı Curve DAO (CRV), Alpha Finance (ALPHA), THORChain (RUNE) ve Chainlink (LINK) olarak sıralanıyor.

Bunlara ek olarak analistlerin büyük çoğunluğu bir sonraki ralliye DeFi token’larının öncülük edeceği konusunda hemfikir gibi görünüyor. Yine birçok önemli isim Bitcoin’de hala düşüşün bitmediğine inanıyor.

Facebook Comments