Tuesday, November 28th, 2023

Juventus Fan Token Nedir?

Juventus Fan Token, adından da anlaşılacağı gibi Juventus futbol takımının taraftar token’ıdır. Birçok taraftar token gibi Socios ile işbirliğinde piyasaya sürülen JUV token, taraftarlara birçok avantajla birlikte takıma daha yakın olma imkanı sunuyor.

Juventus Fan Token (JUV) Nedir?

Juventus Fan Token (JUV), Juventus futbol takımının taraftar kripto para birimidir. Socios.com ise kullanıcıların futbol kulüplerine özel taraftar token’ları alarak destekledikleri takımlarla etkileşime girmek için oy hakkı elde ettikleri bir uygulamadır.

Bunlara ek olarak taraftarlar, taraftar token’ları elde etmek için bir kripto para borsası yoluyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan dijital bir varlıktır.

Chiliz (CHZ) ise ChiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 yardımcı program token’ıdır.

Öte yandan 1897’de kurulan Juventus FC, hem Serie A’da hem de uluslararası rekabette bir güç merkezi haline geldi. 2020 itibariyle kulüp 50 yerli ve 11 uluslararası şampiyonluğa sahipti. Dolayısıyla büyük futbol kulübünün büyük bir hayran kitlesi bulunuyor ve kulüp JUV token aracılığı ile taraftarına şu imkanları sunuyor:

  • Sezon boyunca uygulamaya özel anketler oy kullanma hakkı
  •  Juventus taraftarlarından oluşan bir topluluğun parçası olma imkanı
  • Resmi Juventus ürünlerinde özel indirimler kazanma şansı
  • Juventus’un gelecek planlarını ilk öğrenen olma fırsatı
  • Ücretsiz Juventus taraftar token kazanma imkanı

Bunlara ek olarak Juventus token sahipleri, Allianz Stadyumu’ndaki Socios Sky Box’ta VIP deneyimi, Serie A ve Şampiyonlar Ligi iç saha maçları için ücretsiz maç biletleri, Allianz Stadyumu’na rehberli tur ve özel alanlara erişim, imzalı orijinal ürünler, resmi Juventus etkinliklerine özel davetiyeler ve takım oyuncuları ile tanışma gibi birçok avantajdan da faydalanıyor.

JUV Token Yorum

JUV token, doğal olarak Juventus taraftarlarının dikkatini çekiyor ve taraftarlar JUV token’dan oldukça umutlu görünüyor. Bununla birlikte token’ın fiyatının takımın performansına ve takım ile ilgili haberlere bağlı olabileceği ifade ediliyor. Dolayısıyla genel yatırımcı kitlesi token’a temkinli yaklaşıyor gibi görünüyor. Yatırımcıların düşüncelerini daha net anlamak için tarihsel ve güncel fiyatlara göz atmak faydalı olacaktır.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 9,68 dolardan işlem gören Juventus Fan Token, JUV/BTC paritesinde de 0.0002786 BTC’den işlem görüyor. Ayrıca şu anda dolaşımda 1,315,932 adet bulunan Juventus Fan Token’in toplamda 20.000.000 Juventus Fan Token’e ulaşacağı ifade ediliyor.

Bunlara ek olarak 22 Nisan 2020 tarihinde 1,86 dolar ile dibi gören Juventus Fan Token’in, 21 Aralık 2020 tarihinde 38,11 dolar ile rekor seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Juventus Fan Token Nasıl Alınır?

Juventus Fan Token, piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alınabilir.

14 Aralık 2020 tarihinde Binance’de listelenen Juventus Fan Token ile kullanıcılar JUV/BTC, JUV/BUSD, JUV/USDT işlem çiftlerinde işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Facebook Comments