Tuesday, April 16th, 2024

Kervan Gıda’dan Amerikan devine!

Kervan Gıda’dan Amerikan devine! Kervan Gıda KAP’a yaptığı açıklama ile dünyanın önde gelen perakande firmalarından biri olan Walmart’a ürün sevkiyatının başladığını bildirdi.

Kervan Gıda’dan Amerikan devine!

KAP’a yapılan açıklamanın detayları;

04 Mart 2021 tarihinde yayınladığımız KAP bildiriminde dünyanın önde gelen perakende firmalarından Walmart’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki mağazalarına Bebeto marka ürün sevkiyatının başladığı bildirilmişti.

Bu ay itibari ile de Walmart’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki mağazalarına özel markalı (Private Label) ürün sevkiyatına başlanmıştır. 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Geri alım yapmışlardı!

Pay geri alımına dair geçmiş tarihli kap bildirisi!

  • Kervan Gıda 2 Temmuz 2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım programına istinaden 27 Temmuz 2021 tarihinde yapılan alımlar şu şekilde gerçekleşti.
  • Söz Konusu Geri Alımın Amacı, Pay fiyatının Şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebiyle hisse fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak.
  • Geri Alıma Konu Pay Miktarı, 3.000.000 TL
  • Ödenecek Azami Tutar (TL), 50.000.000 TL

Ayrıntılar için buraya tıklayabilirsiniz,Kervan Gıda’dan yüklü pay geri alım haberi geldi !

Kervan Gıda hakkında;

Kervan Gıda, Manisa merkezli, Türkiye’nin en büyük şeker ve şekerleme şirketlerinden biridir. Şirketin ana ürünlerine jöleli şeker, jöleli ayıcık, marshmallow, sakız, meyan şekeri, lolipop ve sakız ürünleri dahildir. 1987 yılında ilk jöleli şeker olan jelibon marka’sından sonra 1998 yılında popüler “Bebeto” markasını tanıtmıştır.

Bizleri twitter üzerinden takip ederek özel haberlere ilk siz ulaşabilirsiniz. Telegram kanalımıza üye olup anında şirket haberlerine ulaşabilirsiniz=> https://t.me/paraajansi – https://paraajansi.com.tr/

Şahin İNCESÖZ

Kervan Gıda, Manisa merkezli, Türkiye’nin en büyük şeker ve şekerleme şirketlerinden biridir. Şirketin ana ürünlerine jöleli şeker, jöleli ayıcık, marshmallow, sakız, meyan şekeri, lolipop ve sakız ürünleri dahildir. 1987 yılında ilk jöleli şeker olan jelibon marka’sından sonra 1998 yılında popüler “Bebeto” markasını tanıtmıştır. Kervan Gıda, Manisa merkezli, Türkiye’nin en büyük şeker ve şekerleme şirketlerinden biridir. Şirketin ana ürünlerine jöleli şeker, jöleli ayıcık, marshmallow, sakız, meyan şekeri, lolipop ve sakız ürünleri dahildir. 1987 yılında ilk jöleli şeker olan jelibon marka’sından sonra 1998 yılında popüler “Bebeto” markasını tanıtmıştır.

The post Kervan Gıda’dan Amerikan devine! appeared first on Para Ajansı.

Facebook Comments