Tuesday, October 3rd, 2023

Kurtlar Vadisi etkinliği Twitter’da gündem oldu

İlk bölümü 15 Ocak 2003 tarihinde yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisi, halen sık sık ülke gündemine gelmeye devam ediyor.

Kurtlar Vadisi hayranları Süleyman Çakır karakterinin ölümü sonrasında gazeteye vefat ilanı verdi. Ayrıca Çakır karakteri için bazı Kurtlar Vadisi hayranları cenaze töreni düzenleyerek gündeme geldi.

Süleyman Çakır için ölüm yıl dönümü etkinliği 

8 Nisan 2004’te yayınlanan bölümde öldürülen Süleyman Çakır için bazı şehirlerde gıyabında cenaze töreni düzenlenmişti. Cenaze töreni düzenlenen ilk dizi olarak kayıtlara geçen Kurtlar Vadisi, Süleyman Çakır’ın ölümü günümüzde de gündem olmayı başarıyor.

43. bölümde vurulan ve 45. bölümde öldüğü açıklanan Çakır karakteri, o tarihte birçok kişinin üzülmesine sebep oldu.

Bilal Göregen ile İmamoğlu Twitter’da gündem oldu

Bu yıl Kurtlar Vadisi hayranları, Kommunity adlı platformda dizideki Süleyman Çakır karakterinin ölüm yıl dönümü için etkinlik oluşturdu.

Kurtlar Vadisi, Twitter'da gündem oldu

Etkinlik sayfasında “Merhum Ziya Yılmaz’ın (Laz Ziya) damadı, Nesrin Hanımın eşi, Meral Yılmaz’ın eniştesi, Polat Alemdar’ın can dostu ve ortağı, Memati, Erhan ve Abdülhey’in arkadaşı, merhume Derya Çakır’ın ağabeyi, Seyfo Dayı’nın manevi yeğeni, Selvi Pusat’ın babaları, unutulmaz isim Süleyman Çakır’ın (Çakır) vefatını bundan 17 yıl önce (6209 gün önce), yani 8 Nisan 2004 tarihinde derin bir üzüntü ile öğrendik. Acımız büyük. Merhuma rahmet, eş, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.” ifadeleri yer alıyor.

Oluşturulan etkinlikte ilgili sayfaya yorum olarak gül bırakılacağını belirten etkinlik sahipleri, ” Bugün İstanbul’un Sefiri Süleyman Çakır’ın Vefatının 17. Sene-i Devriyesi’nde, ölüm saati olan 22:24’da aşağıdaki yorum alanına gül bırakıyoruz. ” dedi.

Oktay Kaynarca, Instagram hesabında konu ile ilgili video paylaştı. 17 yıl geçmesine rağmen Çakır karakterinin unutulmadığı için mutlu olduğunu belirten Kaynarca, “Bu kadar değerli ve özlenen adam Süleyman Çakır acaba bir yerden çıkıp gelse de bu hasret bitse mi diye düşünmüyor da değilim.” ifadelerini kullandı.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oktay Kaynarca (@oktaykaynarca)

The post Kurtlar Vadisi etkinliği Twitter’da gündem oldu appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments