Friday, October 22nd, 2021

Metal Coin Nasıl Alınır?

Metal (MTL), Metal ürünlerin yerel para birimidir ve Metal ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Ekibe göre Metal Pay üzerinden herhangi bir kriptoyu arkadaşlarınıza göndermek ve almak, anında ve ücretsizdir. Kripto para birimi ödemelerini hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanan proje sayesinde kullanıcılar, MTL gönderirken, alırken veya satarken sıfır ücret öder.

Metal (MTL) Nedir?

Platformun açıklamalarına göre Metal Pay kullanıcıları, MTL’ye sahiplerse diğer kripto para birimlerini satın alırken önemli ölçüde daha az ücret öderler ve 10.000 MTL’ye sahip olan herkese % 0ücret teklif edilir. Elde tutması son derece yararlı ve avantajlı olma hedefiyle oluşturulan MTL, Metal Pay’in destekliyor ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto para birimine verilen birkaç FDIC sigortalı projeden biri olmasına izin verdi.

Metal X borsasında, kullanıcılar ücreti MTL cinsinden ödeyerek ücretleri düşürebilirler. Ayrıca kullanıcılar, MTL’yi borsada tuttukları için sadakat avantajları da elde edebilirler.

Metal (MTL) şu anda Ethereum platformunda çalışan bir kripto para token’ıdır, ancak yerel Metal blok zinciri Proton’da da kullanıma sunulacaktır. MTL’yi Proton’da başlatmak, MTL için yeni zincir üzerinde yardımcı program olasılıklarını açacaktır.

Bunlara ek olarak Metal Pay ekibi dünyanın paranın etrafında döndüğünü söylüyor. Ama paranın neyin etrafında döndüğü sorusu da soruluyor. Ekib paranın insanların etrafında döndüğünü, arzularımızın ve deneyimlerimizin değerini belirlediğini ifade ediyor. Bu düşüncelerin arkasındaki Metal Pay, dünyanın paraya bakışını değiştirmeyi hedefliyor.

Öte yandan Metal Pay, Blockchain tabanlı bir ödeme işleme platformudur. Metal Pay’ın yardımıyla şimdiye kadar, kripto para birimlerinde görülmeyen temiz, kullanıcı dostu bir arayüz ile katılım teşviklerini birleştirerek, kripto para birimini kitle pazar seviyesine getirilmesi amaçlanıyor.

Ayrıca Metal Pay, para gönderip aldıkları için kullanıcılarını ödüllendiriyor. Uygun bir nakit işlemde para gönderildiğinde veya alındığında, işlem değerinin %5’ine kadar bir ödül kazanılabiliyor.

Yazının kaleme alındığı sırada 1,42 dolardan işlem gören MTL Coin, MTL BTC işlem çiftinde de 0.000024 BTC ile işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre, 93,476,943 USD işlem hacmi ile 339. sırada yer alan MTL Coin son 24 saat içindeki işlem hacminin de 22,960,836 USD olduğunu belirtmekte fayda var.

Bunlara ek olarak 7 Eylül 2017 tarihinde 14,82  dolar ile rekor kıran Metal Coin, 13 Mart 2020 tarihinde 0,1152 dolar ile de dip seviyeyi gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 65,588,845 adet Metal Coin bulunuyor ve bu rakamın maksimum 66,588,888 Metal Coin’e ulaşması bekleniyor.

MTL Coin Nereden Alınır?

MTL Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

MTL Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından MTL Coin’in işlem gördüğü Ethereum (ETH) Tether (USDT)  ya da Bitcoin (BTC) alarak MTL işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunların yanında Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments