Tuesday, April 16th, 2024

Mike McGlone: Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi sadece zaman meselesi

Bloomberg’in tanınan uzmanı Mike McGlone, Twitter’dan attığı tweet’le altın ve Bitcoin’in benzer düzeltmeler yaptığını belirtti.

30 yıllık Hazine tahvillerinin getirisinin yüzde 2’nin altında kalmasının Bitcoin ve altın için iyi olduğunu yazan Mcglone şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin, altın ve uzun vadeli tahviller: İşte bu 3 arkadaş yılın ikinci yarısındaki yükseliş için önemli işaretler veriyor. ABD 30 yıllık tahvil getirisi %2nin altında ve bu Bitcoin ile altın için iyi. Hisse senetleri piyasasının tersine analog olan değer saklama aracı ile onun yeni dijital versiyonu, önemli düzeltmeleri paylaşıyor”

“Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi sadece zaman meselesi”

Bloomberg’in televizyon kanalında da bir programa katılan McGlone, Bitcoin’in, yılın ikinci yarısında Ethereum’un yükseliş hızını yakalayabileceğini ve 100 bin dolara çıkabileceğini söyledi:

“Ben 100 bin dolara hızlıca bir yükseliş olacağını düşünüyorum. Buraya ulaşması için birçok işaret var. Bu işaretlerden sonuncusu Bitcoin’in Ethereum’un hareketlerini takip etmesi. Yılın ikinci yarısında ikisi de yaklaşık %45 arttı. Bence, Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi bu sadece zaman meselesi. Onu ne durdurabilir bilmiyorum. Altın 1700 dolarda, Bitcoin ise 30 bin dolarda çok iyi destek buldular. Dolayısıyla bu iki varlıkta da benzerlik görüyorum.”

The post Mike McGlone: Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi sadece zaman meselesi appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments