Tuesday, October 26th, 2021

Motorola Denver hakkında sızıntılar gelmeye başladı

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonunu piyasaya süren Motorola, yeni bir 5G destekli akıllı telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak. Kod adı ‘Denver’ olan bu akıllı telefon hakkında sızıntılar gelmeye başladı.

Motorola Denver büyük bir FHD+ ekran ve toplam beş kameranın yanı sıra aktif bir ekran kalemine de sahip olarak kutudan çıkması bekleniyor.

Motorola Moto G100 tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Motorola Denver Snapdragon 480 mobil işlemci ile karşımıza çıkacak

TechnikNews’in yayımladığı habere göre bu akıllı telefonun kod adı ‘Denver’. Ne yazık ki, şimdilik cihazın gerçek adı hakkında net bir bilgi yok.

Cihazın sızdırılan özelliklerine gelecek olursak, yakın zamanda piyasaya sürülen Motorola G50’de bulunan 5G destekli Qualcomm Snapdragon 480 mobil işlemciden güç alacak.Bu akıllı telefon ise 4GB RAM ile gelecek. Dahili depolama seçenekleri ise 64GB ve 128GB versiyonları ile satışa sunulacak.

Cihazın arka tarafına geçtiğimizde klasik dörtlü kamera tasarımı bizi karşılıyor. Kamera bölümünde 48 Megapiksel Samsung S5KGM1ST ana kamera, ultra geniş açılı 8 Megapiksel Samsung S5K4H7 kamera, makro lensli 5 Megapiksel kamera ve 2 Megapiksel OmniVision OV02B1B derinlik kamerası yer alıyor. Cihazın ön tarafında ise, 16 Megapiksel OmniVision OV16A1Q kamera bulunacak.

Motorola Denver

Akıllı telefonun ekranı için de henüz net bir bilgi yer almıyor. Önceki Moto G Stylus modelleri gibi bir FHD+ ekran ile gelecek. Motorola Denver kod adlı cihaz 3,5 mm kulaklık jakına sahip olması ve kırmızı ve gri renk seçenekleri ile satışa sunulması bekleniyor.

Motorola’nın bu telefonu ne zaman piyasaya süreceği ve satış fiyatı konusunda henüz bir açıklama yer almıyor.

The post Motorola Denver hakkında sızıntılar gelmeye başladı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments