Saturday, February 24th, 2024

Narkasa.com UniSwap’i (UNI) Listeleyeceğini Duyurdu!

Kripto para listelemesi konusunda titizlikle çalışmalar yaptıklarını belirten, coin’lerin dolaşımdaki arz, işlem hacmi, fiyat artış düşüşlerinde çok sert hareketler olmayan ve yenilikçi projelere sahip olmaları gibi birçok parametreyi değerlendiren Narkasa, UNISWAP listeleyeceğini duyurdu.

Listelemede UNI/TRY ve UNI/USDT işlem çiftlerinin alım satıma açılacağını duyuran Narkasa, 20 Mart 2021 Türkiye saati ile 00.00’da yatırma ve çekme işlemlerini, aynı gün 21:00 de ise market işlemlerini başlatacağını belirtti. Kullanıcı taleplerini ve ihtiyaçları doğrultusunda coin çeşitliliğini genişletmeyi hedefleyen kripto para alım satım platformu, UNISWAP listelemekle başladığı platforma coin ekleme işlemlerine sıkı AR-GE çalışmaları ile birlikte yenilikçi bir çok coin’i listelemeye devam edeceğe benziyor.

UNISWAP Nedir ?

Hayden Adams tarafından 16 Eylül 2020’de kurulan UNISWAP, merkeziyetsiz borsa protokolüdür.

DeFi projeleri arasında yer alan merkeziyetsiz, açık kaynak kodlu değişim sistemidir. Uniswap’in Ethereum tabanlı olması sebebiyle ETH ve diğer tüm ERC-20 token’larını kullanıcıların, aracılar olmadan oluşturduğu havuzda takas yapılabilmesini sağlar. UNISWAP sayesinde herhangi bir ERC-20 uyumlu token ile akıllı sözleşmeler üzerinden bir merkez ya da yönetici bulundurmadan takas edilebilir.

NARKASA Nedir ?

Temmuz 2020’den beri 156 ülkeden kullanıcılarına kripto para alım satım imkanı sunan, Ocak ayı itibariyle de Türk kullanıcılarına hizmete başlayan kripto para alım satım platformu olan Narkasa; yüksek güvenlik önlemleri, kullanıcı memnuniyeti ve kullanıcı dostu ara yüzüyle kullanıcılarından tam not almaktadır. 12 dil seçeneği ve 7/24 canlı destek imkanı sunmakla birlikte, iş birlikleri ve yenilikçi çalışmalarıyla da ilgi çekmektedir. Narkasa.com, kripto para platformları siber güvenlik seviyesi denetleme kuruluşu Hacken verilerine göre siber güvenlik olarak Türkiye’de 1. sırada ve dünyada ise ilk 50 içerisindedir.

Narkasa’da UNI alıp satmak için ve Narkasa Referans Sistemi ile işlemlerinden %20 kazanç sağlamak için www.narkasa.com adresine ulaşabilirsiniz.

Facebook Comments