Saturday, January 28th, 2023

Narkasa Yeni Referans Sistemini Duyurdu!

Referans sistemi global pazarda birçok kripto para borsasının kullanıcılarına sunduğu bir sistemdir. Türkiye’nin kripto para platformlarından Narkasa, yeni referans sistemini kullanıcılarıyla geçtiğimiz günlerde buluşturdu. Narkasa Referans Sistemi, kripto para kullanıcılarının işlemlerinden kazanç sağlamaları adına alternatif bir fırsat olarak görünüyor!

Narkasa Referans Sistemi

Narkasa Referans Sistemi, bir Narkasa kullanıcısının paylaştığı referans kodunu kullanarak kayıt olan kullanıcıların her alım-satım işleminden referans kodu sahibinin kazanç sağlaması anlamına geliyor.

Bu sistemin genel çalışma algoritması ise kullanıcıların Narkasa referans koduyla kayıt olup işlem yapan kullanıcıların komisyon ücretlerinin %20’si referans kazancı olarak referans sağlayan kullanıcının cüzdanına yansırken, referans kodu kullanarak kayıt olan kullanıcının da %20 kazanç sağlaması şeklinde çalışıyor. Referans kodunuzu dilediğiniz kadar kullanıcı ile paylaşabilir, sürdürülebilir pasif gelir elde edebilirsiniz.

Narkasa Referans Sisteminden kazanılan geri ödemelerin tüm market işlemlerinde ve finansal işlemlerde kullanılabilir olarak direkt cüzdanınıza aktarıldığı belirtilirken, Narkasa.com web adresinde ve mobil uygulamasında referans kodu oluşturulup tüm işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir.

Referans Sistemine hemen dahil olmak için www.narkasa.com adresini ziyaret ederek ve sizin için özel olarak oluşturulmuş referans kodunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak beraber kazanmaya başlayabilirsiniz!

Narkasa Affiliate Programı

Narkasa’da Affiliate (Ortaklık) Programı da mevcuttur. Affiliate programı ile iş birliğine sahip kullanıcılar, referans sistemine ek olarak %10 kazanacaktır. Sizin referans kodunuzu kullanarak işlem yapan her kullanıcının her alım-satım işleminde komisyon ücretinin %30’u cüzdanınıza referans kazancı olarak tanımlanacaktır.

Narkasa Referans Sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için https://support.narkasa.com/hc/tr/articles/360017089878-Narkasa-Referans-Sistemi adresinden detaylara erişebilirsiniz. Daha fazla yardım için web sitesinden Destek talebi oluşturabilir, canlı destek ile destek ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Facebook Comments