Tuesday, October 3rd, 2023

NVIDIA’dan RTX 3090 çekilişi! Bul karayı, al parayı

NVIDIA CEO’su Jensen Huang, meşhur mutfağından Grafik Teknolojisi Konferansı (GTC) 2021 etkinliğini yayınlayacak. Amerikalı ekran kartı üreticisi, 12 Nisan’daki etkinlik için özel çekilişler planladı. Ancak, çekiliş biraz hazine avına dönüştü. NVIDIA, GTC Keynote videosuna sıra dışı sayılan pek çok gizli hazine yerleştirdi. Gizli hazineleri doğru tahmin eden kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacak.

Çekiliş ödülleri arasında RTX 3090, NVIDIA RTX A6000, NVIDIA SHIELD TV PRO ve NVIDIA cetveli yer alıyor.

Nvidia GTX 1080 Ti geri mi dönüyor? Heyecanlandıran iddia – SDN (shiftdelete.net)

NVIDIA, GTC 2021 için RTX 3090 çekilişi düzenliyor

NVIDIA GTC Twitter hesabı, geçtiğimiz günlerde bir video paylaştı. Videonun içeriğinde yer alan titreyen ampuller, bazı kullanıcıların dikkatini çekti. Böylece, video içerisinde gizli bir kod olduğu ortaya çıktı. Titreyen bu ampuller, Mors alfabesine göre “gizli hazine gizli hazine” mesajını gösterdi. Çok geçmeden NVIDIA’nın gizli bir sayfası ortaya çıktı.

Ödüller, NVIDIA’nın kurallar sayfasında açıklandı. Bu kurallara göre tüm gizli hazineleri ilk tespit edenler arasından bir kişi RTX A6000, bir kişi de RTX 3090 kazanma hakkına sahip. RTX A6000 kazanan kişinin ABD’de, RTX 3090 kazanan kişinin de ABD’de veya Avrupa’da olması gerekiyor. Bu noktada Türkiye’nin Avrupa ülkeleri arasına dahil edilip edilmediğini bilmiyoruz.

NVIDIA GTC 2021 etkinliğinde verilen ödüller bunlarla da sınırlı değil. En azından bir tane gizli hazineyi doğru tahmin eden 3 kişi de RTX 3090 kazanma hakkına sahip olacak. Ayrıca, en azından bir tane doğru tahmin yapan 20 kişi de NVIDIA SHIELD TV PRO veya NVIDIA cetveli kazanma hakkına sahip olacak.

Çekiliş için yapılması gerekenler basit. Yukarıdaki videoda bulduğunuz hazineleri zaman etiketleriyle belirterek Tweet atmanız lazım. Ayrıca, atılan Tweet’e @NVIDIAGTC hesabını ve #GTCTreasure etiketini eklemeyi unutmayın.

GTC 2021, Türkiye saati ile yarın 18:30’da.

The post NVIDIA’dan RTX 3090 çekilişi! Bul karayı, al parayı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments