Tuesday, October 3rd, 2023

Oasis Network Coin Nasıl Alınır?

Yeni nesil blok zinciri için tasarlanan Oasis Network, açık finans ve sorumlu bir veri ekonomisi için ilk gizlilik odaklı blok zinciri platformudur. Yüksek verim ve güvenli mimarisiyle birleştiğinde Oasis Network, özel, ölçeklenebilir DeFi’yi güçlendirebilir, Açık Finans’ta devrim yaratabilir ve büyük bir piyasada benimsenebilir.

Oasis Network (ROSE) Nedir?

Platformun tasarımcıları aşağıdaki özellikler sebebiyle Oasis Network’ün bir adım önde olduğunu düşünüyor:

  • Gizlilik Odaklı Blok Zinciri: Oasis Network, dünyanın ilk ölçeklenebilir, gizlilik odaklı blok zincirine sahip olduğunu iddia ediyor. Oasis Network’teki ParaTimes, verileri gizli tutmak için güvenli gizli bilgi işlem teknolojisinden yararlanarak blok zinciri için yeni kullanım durumlarının ve uygulamaların kilidini açabilir.
  • Ölçeklenebilir, Özel DeFi: Oasis Network’ün gizlilik odaklı tasarımı, DeFi’yi yatırımcıların ve erken benimseyenlerin ötesine taşıyarak yeni bir ana pazarın kilidini açabilir. Ayrıca yenilikçi ölçeklenebilirlik tasarımı, DeFi işlemlerine yüksek hızlar ve yüksek verim sağlar.
  • Veri Şifrelemeyi Etkinleştirir: Oasis Network, verileri şifreleyebilir, blok zinciri için oyunun kurallarını değiştiren kullanım durumlarını ve ağdaki uygulamalar ve projelerden oluşan bir ekosistemi ortaya çıkararak, gizliliğe öncelik veren yeni nesil uygulamaları güçlendirir.
  • Hızla Büyüyen Topluluk: Oasis Network, bine yakın node operatörü, geliştirici, kurumsal ortak, elçi ve küresel sosyal kanallarla ilgilenen yaklaşık on bin topluluk üyesinden oluşan ve gelişen bir topluluğa sahiptir.
  • Üst Düzey Ekip: Oasis Ekibi, Apple, Google, Amazon, Goldman Sachs, UC Berkeley, Carnegie Mellon, Stanford, Harvard gibi kurumlardan geçmişe sahip dünyanın dört bir yanından gelen yeteneklerden oluşur.

Bunlara ek olarak mutabakat ve yürütmenin ayrılması, birden fazla ParaTimes’ın işlemleri paralel olarak işlemesine olanak tanıyor. Bu, bir ParaTime’da işlenen karmaşık iş yüklerinin diğerinde daha hızlı, daha basit işlemleri yavaşlatmayacağı anlamına gelir.

Öte yandan ParaTime Katmanı merkezi olmayan bir yapıya sahiptir ve herkesin kendi ParaTime’ını geliştirmesine ve oluşturmasına izin verir. Her ParaTime, gizli bilgi işlem, açık veya kapalı komiteler gibi belirli bir uygulamanın ihtiyaçlarını karşılamak için ayrı ayrı geliştirilebilir.

Oasis Network coin, yazının kaleme alındığı an itibari ile CoinMarketCap verilerine göre 274,520,815 dolar ile 149. sırada yer alıyor. Bunun yanında dolar karşısında 0,183 USD ile işlem gören ROSE Coin’in 24 saatlik işlem hacminin de 32,380,589 olduğu belirtilebilir.

Bitcoin karşısında 0.000003139 BTC ile işlem gören ROSE Coin, 26 Kasım 2020 tarihinde 0,0320 dolar ile dip seviyeyi görürken 15 Mart 2020 tarihinde 0,2487 dolar ile de rekor kırdı. Şu anda dolaşımda 1,500,000,000 adet Oasis Network Coin bulunuyor ve bu rakamın maksimum 10.000.000.000 ROSE coin’e ulaşacağı ifade ediliyor.

ROSE Coin Nereden Alınır?

ROSE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

ROSE Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından ROSE Coin’in işlem gördüğü BUSD, Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) alarak ROSE işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments