Sunday, April 14th, 2024

OKEx Earn Flash’ı ve LUNA Staking’i Başlatıyor

OKEx, 20 Ağustos saat 06:00’da LUNA staking hizmetini başlatacaktır. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile LUNA stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebileceklerdir.

LUNA Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, LUNA’yı arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz LUNA miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, LUNA’yı bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz LUNA miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

OKEx Earn, Flash projesinin beşinci aşamasını yakında resmi olarak başlatacak ve ardından katılımlar başlayacak. Flash projesi içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak.

Projenin beşinci aşaması: LUNA

Katılım modeli: İlk gelen, ilk hizmeti alır

Katılım zamanı: 20 Ağustos saat 06:00, 2021

OKEx websitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments