Saturday, April 20th, 2024

OKEx Spot İşlemler İçin BABYDOGE’yi Listeliyor

Yapılan açıklamalara göre OKEx spot işlemler piyasasında Baby Doge Coin’in yerel varlığı olan BABYDOGE listelenecek. 

BABYDOGE işlemleri aşağıdaki programa göre listelenecektir:

  1. BABYDOGE para yatırma işlemleri şu an açık durumda. Şu an sadece OKExChain üzerinden depozit edilen BABYDOGE desteklenmektedir.
  2. BABYDOGE/USDT için spot işlemler 10 Ağustos saat 13:00’de başlayacaktır.

BABYDOGE, merkezsiz bir meme coin. BABYDOGE ilk olarak BSC üzerinde geliştirildi ve her işlemden %10 işlem ücreti alınıyor. BABYDOGE, OEC’ye cross-chain (çapraz zincir) ile transfer edilebilir ve bu cross-chain işleminin ücreti 0’dır.

Varlık Adı: Baby Doge Coin
Kısaltma: BABYDOGE
Toplam Arz: 420.000.000.000.000.000 BABYDOGE

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz. 

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments