Thursday, April 18th, 2024

OKEx Süper Ortaklık Programı İçerik Üreticilerine Fırsat Sunuyor

Kripto alanında bir influencer veya içerik üreticisi misiniz? Yatırımcıları OKEx ile tanıştırarak kazancınızı artırmak ister misiniz? OKEx Süper Ortaklık Programı’na katılın ve davet ettiğiniz yatırımcıların her işleminde hayat boyu %60’a varan komisyon kazanın.

OKEx Süper Ortaklık Programı Nedir?

OKEx, Süper Ortaklık Programı’nı Türkiye’deki influencerlarla buluşturmak istiyor. Bu program, Türkiye’de OKEx’in marka bilinirliğini artırmak için tasarlanmıştır. Bir OKEx ortağı olarak, hedef kitlenizi kaydolmaya ve ticaret yapmaya davet eden benzersiz referans bağlantıları oluşturabilir, daha fazla kullanıcıyı OKEx’e tanıtmak için istikrarlı bir pasif gelir akışı ve her ay özel bonuslar kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

OKEx Süper Ortaklık Programı’nın Avantajları Nelerdir?

 • Hem spot hem de vadeli işlemlerde her davet ettiğinizin işlem ücreti üzerinden hayat boyu %60’a varan komisyon kazanın.
 • Gelişmiş ürün özelliği deneyimini ve en son endüstriyel bilgileri edinin.
 • Özel VIP işlem ücretinin keyfini çıkarın. (İşlem hacminize bağlıdır)
 • 1v1 yönetici desteği alın.
 • OKEx Özel Ortaklık Kulübü’ne katılın.
 • OKEx’te bilgileri en hızlı şekilde edinin.
 • OKEx çevrimiçi / çevrimdışı etkinliklerine katılma fırsatını yakalayın.
 • Doğum günleri ve özel günler için hediyeler ve ürünler alın.

Süper Ortaklık Programı’na Katılmak İçin Neler Gereklidir?

 • 1000+ takipçili sosyal medya hesabı (Twitter, Facebook, Medium, Instagram, Linkedin vb.)
 • 500+ üyeye sahip topluluklar (Telegram, Reddit, Whatsapp vb.)
 • Diğer medyalarda yayıncılık

Süper Ortaklık Programı’na Nasıl Üye Olunur?

Bu formu doldurarak başvurunuzu tamamlayın: https://forms.gle/FSv7EaMMxZ9Kt4BU9

Başvurunuz onaylandıktan sonra ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Sorular & Cevaplar

OKEx Süper Ortaklık Programı’na nasıl katılabilirim?

Bu formu doldurarak başvurunuzu tamamlayın: https://forms.gle/FSv7EaMMxZ9Kt4BU9. Başvurunuz onaylandıktan sonra ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Sonsuza kadar bir OKEx Süper Ortaklık üyesi mi olacağım?

İlk 30 gün boyunca herhangi bir şartı yerine getirmenize gerek kalmadan üye olabilirsiniz. İlk 30 günden sonra, davetlilerinizin toplam 30 günlük işlem hacmi 10.000 USDT’nin üzerinde olduğu sürece ortaklık programı üyesi olarak kalırsınız.

Ne kadar kazanabilirim?

OKEx’e yeni kullanıcılar davet ettiğinizde, işlem ücretlerinin %60’ına kadar kazanırsınız. Ayrıca, yardımcı ortaklarınızın tanıtım yapması için davetiye bağlantıları ayarlayabilir ve davetlinin komisyonunu yardımcı ortağınızla paylaşabilirsiniz.

Yardımcı ortak kimdir?

Bir ortak olarak, bir yardımcı ortakla, yani bağlantılarınızı paylaşmaya yardımcı olan bir kişiyle birlikte çalışabilirsiniz. Bu yardım için, yardımcı ortak sizin ortaklık ödüllerinizden pay alabilir. İşte hatırlamanız gereken bazı kurallar:

 • Yardımcı ortağın kendi OKEx hesabının olması gerekir.
 • Yardımcı ortaklar OKEx ortağı olamaz veya daha sonra ortak olamaz. Yalnızca ortaklarının bağlantıları paylaşmalarına yardımcı olurlar.
 • Bağlantıları yalnızca bir ortak olarak oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Yardımcı ortaklar yalnızca bu bağlantıları paylaşacaktır.
 • Yardımcı ortaklar, Ortaklık sayfasında ilerleme verilerini kontrol edebilirler.

Ödülleri yardımcı ortak ve davetliler ile nasıl paylaşabilirim?

Ortak, toplam indirimleri önceden belirlenen oranda yardımcı ortak ve davetli ile paylaşabilir. Spot ve türevler için paylaşım oranları ayrı ayrı hesaplanır. Davetliler için %0, %5, %10, %15 veya %20 paylaşabilirsiniz. Yardımcı ortak için, ne kadar paylaştığınız konusunda bir sınır yoktur.

Kazanabileceğim maksimum miktar nedir?

İndirimin ödenmesi, davetlinin geçerli işlemi nedeniyle oluşan komisyona bağlı olarak değişmektedir. Yeni kullanıcıları davet ettiğinizde veya mevcut kullanıcıları OKEx’e geri davet ettiğinizde, işlem ücretlerinin %60’ına kadar kazanırsınız.

Davetliniz negatif bir ücrete sahipse, oluşan gerçek net komisyona göre hesaplanacaktır.

Aşağıdakiler için ödül sağlayamıyoruz:

 • Sıfır işlem ücretli işlemler
 • İndirim kartlarıyla yapılan ticaret
 • Özel ücret oranları ile ticaret
 • VIP kullanıcılar

Üyelik bilgilerimi nasıl görebilirim?

Kısa bir genel bakış için Ortaklık Programı sayfasına gidin. Tüm davetlilerinizin işlemleri de dahil olmak üzere ortaklık bilgilerini de indirebilirsiniz. Rapor oluşturma tarihinden 1 yıl öncesinden başlayarak herhangi bir dönemi seçin. Bir ayda 30 adet rapor oluşturabilirsiniz. Her rapor, oluşturulduktan sonraki 15 gün içinde indirilebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments