Friday, February 23rd, 2024

OMG Coin Yorum: Altcoin Sezonu OmiseGo İçin Nasıl Etki Edecek?

OMG Network (OMG) fiyatı son haftalarda ciddi bir yükseliş elde etti. 7 gün içerisinde %36, 30 gün içerisinde %32 ve 1 yılda %341 yükseliş elde eden OMG Coin yorumları da tahmin edilebileceği gibi bu süreçte bir hayli arttı. Peki OMG Coin tam olarak ne işe yarıyor ve fiyat artışı neden kaynaklanıyor?

DeFi Uygulamalarındaki Artış, OMG Network’e Yaradı

OMG Network’ün aslında Ethereum ağı tabanlı ERC-20 tokenleri için bir değer transfer ağı olduğu söylenebilir. Farklı DeFi projeleri ile etkileşime giren OMG, bu sayede daha fazla hacme ve alış baskısına kavuşuyor.

Son dönemde DeFi sektörünün inanılmaz bir yükseliş elde etmesi de OMG Network’ün yararına oldu. OMG Network’ün 24 saatlik ticari hacminin 833.130.080 milyon dolara kadar çıktığı görülüyor ve bu aslında son ayın günlük ortalamasının neredeyse iki katı. OMG Coin yorumlarında son döneminde görülen artışın önemli bir diğer sebebi ise kurulan kritik bir ortaklık gibi gözüküyor.

omg network

OMG Coin Yorum: Enya Ortaklığı Ses Getirecek

Enya.ai ile OMG Network arasında ortaklık imzalandığı kısa süre önce duyuruldu. OMG network artık yeni nesil merkeziyetsiz uygulamaların üretilmesi konusunda Enya.ai ile işbirliği yapacak. 91 ülkede hizmet veren Enya, OMG Network için hız ve verimlilik sağlamanın yanı sıra büyük bir kullanıcı kitlesini de beraberinde getirecek.

Ethereum tabanlı Aave, Yearn Finance ve Synthetix gibi önde gelen DeFi projelerinin rekor talep görmesi aslında OMG Network’ü diğer seçenekler arasına sokuyor. OMG Network‘ün ise şimdiden verimliliği arttırmak adına ortaklıklar yapması kesinlikle önemli bir adım.

Altcoin sezonunun özellikle DeFi projeleri ile ilgili kısmı ise şimdiden OMG için iyi etki etmeye başladı.

Facebook Comments