Saturday, February 24th, 2024

OST Coin Nasıl Alınır?

OST (OST), Ethereum ağı tabanlı ve geliştiricilere yönelik API ve SDK üretme odaklı bir kripto para ve blockchain projesidir. Özellikle kurumlarla işletmelerin dünya çapında çok daha fazla aktif olmasını ve bunları blockchain tabanlı olarak yapmasını hedefleyen ekip, kripto para sektörüne erken giren projeler arasında yer alıyor.

OST Coin, dijital topluluğun gelişmesinin geliştiriciler aracılığıyla olacağının farkında. Bu sebeple blockchain tabanlı yeni proje üretimi ve geliştirilmesi için geliştiricilere SDK ve API desteği sağlayan OST Coin’in isteyen herkese kendi dijital para birimini üretme ve bunu geliştirme imkanı sunduğu biliniyor. OST Token’in merkezsiz uygulamalar konusunda Ethereum ağı tabanlı olmasına rağmen yan ağlar odaklı sunduğu çözümler, işlem ücretlerinin de ciddi anlamda düşmesine ve geliştiricilerin bu engele takılmadan adım atabilmesine yol açıyor.

Birçok geliştirici sıfırdan bir kripto para projesi geliştirmek için ciddi masraflarda bulunuyor ve sadece SDK için bile hem maliyet hem de zaman kaybediyor. OST Coin ekibi ise bunların taslak halinde sunulması ile dijital ekosistemin çok daha hızlı ve kalıcı bir şekilde gelişebileceğine inanmakta.

OST Coin, bu özelliğine ek olarak tüketicilerin direkt olarak gerçek dünya ile ilişkili sorunlarına çözüm olabilecek uygulamalar geliştirilmesini de destekliyor. Ethereum ağındaki ölçeklenebilirliğe yan ağlarla katkı sağlayan OST, 2019 yılında duyurduğu OpenST protokolü ile de bunu kanıtlamış oldu. OpenST Mosaic, Ethereum ağı tabanlı bir yan ağ olarak biliniyor ve işlem hacmine ciddi katkılar sunuyor.

OST (OST) Nedir?

OST Coin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla toplam 22 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Toplam arzı 800 milyon adet olan OST Coin’in sirkülasyondaki arzının ise 763 milyon olduğu görülmekte. Son 24 saat içerisinde 3 milyon dolarlık ticari hacim elde eden OST COin’in birim fiyatı ise 0,02927 dolar olarak gözüküyor.

OST Coin, tüm zamanların rekorunu ise 2018 yılındaki boğa sezonunda kırdı ve o tarihten beri sessiz.

OST Coin Nereden Alınır?

OST Coin satın almak için dünyanın ticari hacme göre lider kripto para borsası Binance kullanılabilir. Binance üzerindeki OST/BTC işlem çifti, ticari hacim açısından da lider konumda.

Facebook Comments