Friday, April 19th, 2024

Panasonic, Çevik İş Ürünleri ve Entegre Tedarik Zinciri Çözümleri Sunacak Yeni Bir Şirket Kuruyor

Panasonic, Avrupa’daki şirketlerin değişen teknoloji ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Panasonic Connect Europe GmbH adlı yeni ve çözüm odaklı bir şirketin kurulduğunu duyurdu. Panasonic Connect Europe, yalnızca çeşitli B2B teknolojisi çözümleri sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda da müşterilerin kritik görev operasyonlarını sürdürmelerine ve kuruluşların iş operasyonlarını dönüştürmelerine yardımcı olacak gelişmiş bir hizmet çözümü de sunacak.

Panasonic System Communications Company Europe’un (PSCEU) Genel Müdürü olan ve yeni Panasonic Connect Europe’un Genel Müdürü olacak olan Hiroyuki Nishiuma şunları ifade etti:

“Panasonic Connect Europe üretim, lojistik, perakende, eğlence, eğitim ve kamu sektöründeki çeşitli endüstrilerin taleplerine hızla yanıt verebilecek yeni ve çevik bir şirket kuracak. Şirketlerin geleceğin ihtiyaçlarına uyum sağlamasına yardımcı olmak için ürün uzmanlığımızı gelişmiş çözüm yeteneğimizle birleştirmek için sabırsızlanıyoruz.”

“Gemba Process Innovation” adı verilen ön iş cephesi süreç inovasyonu, yeni şirketin ayrılmaz parçası olacak. Şirket, Panasonic’in köklü iş, teknoloji ve çözüm bilgi birikiminden yararlanacak ve operasyonları radikal bir şekilde gözden geçirmek, yeniden tasarlamak ve yeniden keşfetmek için dönüşümsel bir yaklaşım benimseyecek. Verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırmak için de yeni çalışma yöntemleri sunan yenilikçi teknolojilerden yaralanıyor.

Gemba Process Innovation ekibi; sınır cihazları, akıllı algılama ve robotik konusunda tavsiyelerde bulunmanın ve konuşlandırmanın yanı sıra dijitalleştirilmiş verilerden faydalanarak operasyonun görselleştirilmesini iyileştirecek, operasyonel optimizasyon ve süreç otomasyonu sağlayacak ve tedarik zinciri genelinde toplam optimizasyonu mümkün kılacak.

Panasonic Connect Europe, kendi Avrupa servisi ve destek merkezi tarafından da desteklenecek. Yeni şirket ayrıca aşağıdakilerin uzmanlığından da yararlanacak:

Tamamen Panasonic’e ait bir işletme olan Zetes, bağlı tedarik zincirlerinde çeviklik, görünürlük ve izlenebilirlik sağlayan tedarik zinciri yazılımları ve çözümleri geliştiriyor ve pazarlıyor; Panasonic’in kısa süre önce satın alacağını duyurduğu Blue Yonder ise dijital tedarik zinciri ve çok kanallı ticaret alanında dünya lideri.

Panasonic, Çevik İş Ürünleri ve Entegre Tedarik Zinciri Çözümleri Sunacak Yeni Bir Şirket Kuruyor – Türk İnternet.

Facebook Comments