Monday, April 15th, 2024

Panasonic LED Etanj armatürü…

– “Yaşam için çözümler” sunan Panasonic Life Solutions Türkiye, yalnızca ışığın kalitesini değil aynı zamanda aydınlatma ürünlerinin güvenilirliğini de geliştirmeye devam ediyor.  Bu anlayışla üretilen ve tüketiciyle buluşturulan yeni ürün Panasonic LED Etanj armatürü, 25 bin saate kadar uzun ömürlü olmasının yanı sıra estetik ve doğal bir formda tasarlanmasıyla da dikkat çekiyor. 

AYRINTILAR

Hayata değer katan aydınlatma çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde engin deneyime sahip Panasonic Life Solutions Türkiye, yaşam alanlarını aydınlatırken tüketicinin rahatlığını da ön plana alıyor. Bu yaklaşımla tasarlanan Panasonic LED Etanj armatürleri konutlarda, ticari ve endüstriyel alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. AVM teknik alanlarından kapalı araç park alanlarına; fabrika, depo ve teknik ofislerden mal yükleme rampalarına ve konut projelerindeki depo, garaj vb. alanlara kadar sayısız alanda tercih edilebilen Panasonic LED Etanj armatürleri; kolay kurulumunun yanı sıra kompakt olmasıyla da ön plana çıkıyor. İki farklı boyu ile projelerde ihtiyaca yönelik çözümler sunan Panasonic LED Etanj armatürü, UV ve IR gibi insan sağlığına etki eden zararlı ışınları barındırmayan çevreci ve kaliteli bileşenlerden oluşuyor.

 

Yeni ürünlerini piyasaya…

Sunmaktan heyecan duyduklarını belirten Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Panasonic olarak 100 yılı aşkın bir süredir yaşam için ürettiğimiz tüm çözümlerimizi yüksek teknoloji, üstün performans, kalite, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştiriyoruz. Bu yaklaşımla ve sürdürülebilir ışık kalitesi anlayışıyla tasarladığımız yeni ürünümüz Panasonic LED Etanj armatürlerini, tüketiciyle buluşturduğumuz için heyecan duyuyoruz. Çok geniş bir kullanım alanı olan ve çevreci bileşenlerden oluşan Panasonic LED Etanj armatürü, aynı zamanda  estetik ve doğal bir formda tasarlandı. Yaşam alanlarını sağlıklı çözümlerle aydınlatan bu ürünümüzün tüm özellikleriyle tüketicilerin beğenisini kazanacağına inanıyorum” dedi. 

 

25 bin saate kadar uzun ömürlü

Panasonic LED Etanj armatürü mükemmel ışık çıkışı ile 25 bin saate kadar uzun ömürlü olmasının yanı sıra 111lm/w‘a varan yüksek verimlilik sağlıyor. Ürünün, 4000K ve 6500K renk sıcaklığı seçenekleri ile 36W ve 45W güç alternatifleri bulunuyor. Panasonic LED Etanj armatürü, E seviyesi yeni enerji sınıfı etiket değeri ile enerjide tasarruf edilmesini sağlarken; verimli, sağlıklı ve güvenli bir aydınlatma seçeneği sunuyor. 

Enerji Ekonomisi

Facebook Comments