Sunday, December 10th, 2023

Paribu’da Yaşanan Sorunların Sebebi Ravencoin (RVN) Mi?

Kripto para birimlerinde artışların gerçekleşmesi ile kripto para borsaları yoğunluklar sebebiyle çeşitli aksaklıklar yaşamaya devam ediyor. Binance gibi uluslararası borsaların yanı sıra zaman zaman BtcTurk ve Paribu gibi Türk borsalarında da sorunlar yaşandığı görülüyor.

Paribu Çöktü Mü?

Bugün Türk kripto para borsası Paribu’ya kullanıcılar erişemedikleri için çeşitli sorunlar yaşadıklarını dile getirdi. Özellikle mobil uygulamada yaşanan sorunlar sebebiyle zor durumda kaldıklarını ifade eden kullanıcıların içini rahatlatacak herhangi bir açıklama ise henüz yapılmadı.

Buna ek olarak Paribu’da yaşanan sorunların Ravecoin’in (RVN) büyük yükseliş yaşadığı ana denk gelmesi akıllarda soru işareti oluşmasına sebep oldu.

Ravencoin Fiyatı

RVN, bugün yaşadığı büyük artış ile 0,09 dolar seviyesinden 0,25 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ravencoin’in 24 saat içinde %100’ün üzerinde artış yaşadığı görülüyor.

Buna ek olarak Ravencoin’in Şubat ayı başında 0,02 dolar bandında işlem gördüğünü ve dolayısıyla 20 günde çok büyük bir yol kat ettiğini de belirtmek gerekiyor.

RVN coin yatırımı olan ve Paribu’yu kullanan yatırımcılar ise bu yükseliş sebebiyle Paribu’nun özellikle hamle yaptığını ifade ediyor.

Bunların yanında şu anda Paribu’nun çalışır durumda olduğunu ve kullanıcıların işlem yapabildiğini belirtmek gerekiyor.

Konuyla ilgili açıklama geldiğinde yazımız güncellenecektir.

Facebook Comments