Saturday, February 24th, 2024

Paris Saint-Germain Fan Token Nasıl Alınır?

Paris Saint-Germain Fan Token, adından da anlaşılacağı gibi Paris Saint-Germain futbol takımının taraftar token’ıdır ve taraftarlara çeşitli avantajlar sağlar.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Token’lar genellikle sahiplik ve hatta üyelik kanıtı temsil edebilen varlıklardır. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel taraftar token’ları alarak destekledikleri kulüpleri etkilemek için oy hakkı elde ettikleri futbol taraftarları için bir uygulamadır.

Chiliz ise Ethereum blok zincirinde chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren bir ERC20 yardımcı program token’ıdır. Socios başlatılırken, diğer spor Blockchain girişimlerinin yanı sıra, yeni bir token kategorisi ortaya çıktı: Taraftar Token. Socios.com platformuna girdikten sonra kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) adı verilen bir şeye ev sahipliği yapar. Taraftarlar, Taraftar Token’ları elde etmek için bir kripto para borsası yoluyla CHZ satın almalıdır. Bir takıma veya kulübe özgü olan bu token’lar, şifreli bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sonlu, dijital bir varlıktır.

PSG coin alan kullanıcıların aşağıdaki haklara sahip olacağı ifade ediliyor:

  • Sezon boyunca uygulamaya özel anketlerde oy kullanma
  • Paris Saint-Germain topluluğunun parçası olma
  • Ücretsiz Paris Saint-Germain Taraftar Token’ları elde etme
  • Bazı maçlarda ÜCRETSİZ maç biletleri kazanma
  • Le Parc des Princes rehberli tur ve özel alanlara erişim
  • Maç öncesi saha tecrübesi
  • Takımlar ve oyuncu deneyimleri ile tanışma imkanı
  • İmzalı resmi ürünlere ulaşma imkanı

Paris Saint-Germain Fan Token, yazının kaleme alındığı an itibari ile CoinMarketCap verilerine göre 24,472,069 dolar ile 688. sırada yer alıyor. Bunun yanında dolar karşısında 19 USD ile işlem gören Paris Saint-Germain Fan Token’ın 24 saatlik işlem hacminin de 7,196,266 olduğu belirtilebilir.

Bitcoin karşısında 0.0003545 BTC ile işlem gören  Paris Saint-Germain Fan Coin, 11 Haziren 2020  tarihinde 2,77 dolar ile dip seviyeyi görürken 21 Aralık 2020 tarihinde 42,99 dolar ile de rekor kırdı. Şu anda dolaşımda 1,288,396 adet  Paris Saint-Germain Fan Coin bulunuyor ve bu rakamın maksimum 20.000.000 Paris Saint-Germain Fan Coin olduğu ifade ediliyor.

PSG Coin Nereden Alınır?

PSG Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

PSG Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından PSG Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve BUSD alınarak PSG işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments