Saturday, February 24th, 2024

Paris Saint-Germain Fan Token Nedir?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Socios’un en çok ses getirdiği kripto para birimlerinden birisi oldu. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisi olan Paris Saint-Germain ekibinin Socios ortaklığı ile kendi kripto para birimini piyasaya sürmesi, ana akım medya dahil herkesin dikkatini yeniden kripto para sektörünün üzerine çekmişti.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Paris Saint-Germain Fan Token, adından da anlaşılabileceği üzere Fransız ekibinin kendi kripto para birimidir. Ethereum tabanlı ERC-20 standardında bir kripto para birimi olarak piyasaya sürülen PSG, hem yatırım fırsatı sunup hem de taraftarların farklı promosyonlardan faydalanmasını sağlıyor.

Taraftarlar sahip oldukları PSG tokenler sayesinde kulübün gol müziğini, futbolcuların bazı etkinliklerini ve kulübün programlarını düzenleyebiliyor, seçebiliyor ve bunlarda söz sahibi olabiliyor. Buna ek olarak dönemden döneme düzenlenen promosyonlarla bazı token sahiplerine VIP etkinliklere katılma şansı veriliyor. Taraftarların favori futbol takımını VIP locadan izleme veya kulübün yıldız futbolcuları ile tanışma gibi etkinliklere katılması için ise PSG Token alması gerekiyor.

PSG Token Yorum

PSG, Chiliz ve Socios ortaklığının en önemli kripto para projelerinden birisi konumunda. CoinMarketCap verilerine göre 6 dolar seviyesinden kripto para sektörüne giren PSG, 34 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırdı. Binance kripto para borsası tarafından listelenmesi ile sansasyonel bir yükseliş elde eden PSG, yeni etkinlikler ve duyurular ile adını daha fazla duyurabilir.

PSG’nin toplam arzı 20 milyon olarak belirlenmiş durumda. Buna rağmen yazının kaleme alındığı an itibarıyla sadece bunun %6’sı yani 1.288.396 PSG piyasaya sürülmüş. Son 24 saat içerisinde 5 milyon dolarlık hacmi olan PSG, 12 milyon doların üzerinde toplam piyasa değerine sahip.

PSG, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 10 dolardan işlem görmekte.

Paris Saint-Germain Fan Token Nasıl Alınır?

PSG Fan Token almak için en çok hacme sahip kripto para borsası yani Binance seçilebilir. Binance üzerindeki PSG/USDT işlem çifti son 24 saat içerisinde 2 milyon doların üzerinde hacme ulaşarak en likit işlem çifti oldu.  Binance üzerinden hızlı ve sorunsuz bir şekilde PSG almak, diğer borsalara kıyasla en doğru tercih olabilir.

Facebook Comments