Saturday, April 20th, 2024

Piyasadaki İlk Dinamik DeFi Platformu: Holdex Swap!

Yılın 3. çeyreğinde geliştirilmesi planlanan Holdex Finance WEB 2.0 Güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile birlikte arayüz değişti ve Holdex Swap Test versiyonu aktif edildi.

Spekülasyonlara ve manipülasyonlara açık alışılagelmiş finans sektörünü değiştirmeyi amaçlayan Holdex Finance’ın ön satışı 20 cent fiyatla devam ediyor. Ön satış fiyatı 10 gün sonra 30 cent olacak. Listeleme hedefi ise 1 dolar!

Holdex Finance, Fin-Tech ve DeFi alanında, ana görevi kripto para birimlerinde son derece karlı ve güvenli yatırımlar için şeffaf ve merkezi olmayan bir platform oluşturmak olan yenilikçi bir teknoloji projesidir. Otomatik çözümler ve benzersiz geliştirmeler sayesinde proje ekibi, riskleri ve kullanıcı hatalarının sayısını en aza indirmeyi başarıyor. Sonuç, kripto yatırımcılarının daha da fazla kar elde etmesidir.

Bu platformun amacı, kripto para birimlerinde merkezi olmayan, şeffaf ve güvenli yatırımlar oluşturmaktır. En son teknolojiye sahip otomatik çözümler ve benzersiz gelişmelerle bütünleşen ekip, riskleri ve hataları azaltmayı başardı ve bunun sonucunda kripto yatırımcıları için daha fazla kar elde edildi. Bu platformun bir diğer özelliği de benzersiz bir token dağıtım tasarımına ve farming faydalarına sahip olmalarıdır. Kullanıcılar, H-APY tarayıcı ve H-ATB bot kullanılarak otomatik hale getirilecek her türlü işlemi ve yatırımı burada yapabilirler.

H-APY’ye gelmek, USD kripto paralarından ve merkezi olmayan platformların evriminden faiz kazanmak isteyen herkes için açık ara en iyi çözüm. Başka bir H-ATB, işlerinin yanı sıra algoritmik kripto para birimi işlemlerinden kâr elde etmek isteyenler için tasarlanmıştır. H-ATB, riski önemli ölçüde minimuma indirerek yatırımcıların karlarını maksimize etmelerini sağlar. Haklı olarak daha fazla işlemi eskisinden çok daha yüksek bir hızda kapsıyor ve işlemi sübjektif faktörlerden kurtararak kusursuz bir operasyon sağlıyor. Botları bile, duygusal karar verme, düşük üretkenlik ve hız ile ilgili faktörleri ortadan kaldıran insan yeteneklerini aşarak kripto pazarlarında sorunsuz işlem sağlamak için tasarlanmıştır.

Ancak H-ATB’nin temel amacı, H-APY Tarayıcı ile DeFi ekosistemindeki stake ve yield farming seçenekleri arasında en yüksek faiz oranlarını belirleyerek, yatırımcılarının kolay ve güvenli yatırım yapmalarına ve yüksek getiri elde etmelerine yardımcı olmaktır. Otomatik piyasa yapıcı, geleneksel yöntemleri, blok zincirindeki her iki varlığı da önceden finanse eden likidite havuzlarıyla değiştirecek. Kullanıcılar mevduatlarından elde ettikleri geliri işlem ücretleri aracılığıyla likidite havuzunun faizi olarak aktaracaklardır.

Platform, Ethereum, Huobi Eco zinciri ve BSC ile uyumludur ve özerk havuzları ve farmları yönetmede ve desteklemede özgürlük sağlar. Takım geçişleri bloke edecek, her çeyrekte %10’luk bir kilit açacak ve sahiplerine karlı bir pozisyon verecek. Ayrıca 2021’in üçüncü çeyreğinde DEX ve CEX pazarlarına girmeyi dört gözle bekliyorlar. Bunlara Coinmarketcap, Coingecko gibi platformlar da dahil. Ayrıca, teknik incelemeleri ve büyük borsalarda listelenmesi o zamana kadar yapılacaktır. Bu iddialı proje, düzenli kripto yatırımcılarının hayatlarını değiştiriyor ve yaklaşımlarını yatırım piyasasına dönüştürüyor, bu alandaki temel sorunlara özgün dijital çözümler sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Facebook Comments