Thursday, April 18th, 2024

Popüler Analist 2021 Yılında 100 Kat Artmasını Beklediği Projeyi Açıkladı!

Randall Trzaska bugün fiyatının bu yıl içinde 100 kat artmasını beklediği bir projeyi açıkladı. Astronomik yükseliş beklediği projeleri daha önce birçok kez duyuran ve tutarlı tahminlerde de bulunan Randall Trzaska birçok yatırımcı tarafından takip ediliyor. Ancak kripto para piyasalarının riskini de göz önüne almanız ve temkinli olmanızda fayda var.

Az Bilinen Yüksek Potansiyelli Altcoin: Liquity (LQTY)

Öncelikle burada paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bu yüzden bilgi verme amacıyla hazırlanan bu yazıyı bu çerçevede değerlendirmelisiniz. Randall Trzaska tarafından bugün duyurulan projenin adı Liquity (LQTY) ve bu az bilinen kripto para için 100 kat yükseliş hedefleniyor.

Liquity (LQTY) bir akıllı sözleşmedir. Etherum (ETH) sahiplerinin faiz ödemeden teminatlarına karşı maksimum likidite elde etmelerini sağlayan merkezsiz bir protokoldür. ETH’yi kilitledikten ve “Trove” adı verilen bireysel bir pozisyon yarattıktan sonra, kullanıcı USD sabitli bir stabilcoin olan LUSD sayesinde anında likidite elde edilebiliyor.

Randall projeye dair detay veriyor

“Ethereum’u %110 minimum teminat oranıyla kilitleyerek LUSD stabilcoini ödünç alabilirsiniz. Bunun ilerleyen süreçte daha fazla ilgi göreceğini ve projenin büyüyeceğini düşünüyor. Kullanıcılardan bu işlem için tek seferlik işlem ücreti alınıyor”.

Liquity Protocol’de kilitlenen toplam varlıklar (TVL) kısa süre içinde 1 Milyar dolara kadar çıktı.

Liquity (LQTY) Token Nedir?

Bir DeFi protokolüdür. Toplam 100 Milyon arzı bulunuyor ve güncel piyasa değeri 737 Milyar dolar civarında. Mayıs ayında 54 dolara kadar çıkan bu proje şu an 7,37 dolardan alıcı buluyor. Toplam kilitli varlık TVL miktarı ise bugün itibariyle 2 Milyar dolar sınırına yaklaştı.

UniSwap, Hotbit ve 1inch gibi borsalardan kolaylıkla alım yapabiliyorsunuz. Hacmin %70’i ise UniSwap tarafından geliyor.

Proje teknik anlamda son derece başarılı görünüyor. İki aşamalı tasfiye mekanizması sayesinde eksik teminatlı pozisyonlar anında tasfiye edilebiliyor. Bir pozisyon teminatsız hale geldiğinde anında teminat alımı için bir alıcı bulmaya gerek yok.

Zaman bize Randall tarafından söylendiği gibi fiyatın 700 dolar olup olmayacağını gösterecek. Ancak siz yine de bu tarz uçuk hedeflere karşı temkinli davranmaya devam edin.

Facebook Comments