Monday, April 15th, 2024

Popüler Analist 2021’in En İyi 7 Seçimini Açıkladı: ETH ve DOT İlk Sırada!

Son günlerde kripto para birimlerinde derin düşüşler yaşansa da 2021 yılının hala kripto para birimleri için oldukça iyi geçeceği düşünülüyor. Birçok analist bu düzeltmenin gerekli olduğunu ve artık daha sağlıklı bir yükseliş yaşanacağını ifade ediyor.

“Altcoin Daily” YouTube kanalının sunucusu olan kripto analisti Austin Arnold da paylaştığı bir video ile 2021’de en iyi performansı sergilemesini beklediği 7 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

En İyi Seçim: Ethereum

Videosunda yaptığı açıklamalarda Arnold 2021 yılı için en iyi seçimin Ethereum (ETH) olduğunu ifade ediyor. Arnold’ın açıklamalarına göre ETH 2021 yılı içinde 2.000 doların üzerine yeniden çıkacak ve kendi rekorunu kıracak. Çünkü ETH staking giderek daha popüler hale geliyor ve ETH 2.0 ile ilgili geliştirme çabaları devam ediyor.

Arnold ayrıca genellikle Ethereum protokolü üzerine inşa edilen ve ETH‘ye olan ilgide bir artışa yol açacak olan non-fungible token’lar (NFT’ler) için de yükseliş beklediğini dile getirdi.

Polkadot’a Dikkat!

Popüler yatırımcı, akıllı sözleşme platformlarının giderek daha fazla dikkatini çektiğini söyleyerek Ethereum rakibi Polkadot’ta (DOT) da yükseliş beklediğini dile getirdi. Piyasa değeri bakımından en büyük 6. kripto para birimi olan DOT, 20 Şubat 2021’de rekorunu kırdı ve hemen ardından düşüşe geçti.

Son günlerde 34-35 dolar bandında seyreden DOT’un, ETH ağında yaşanan sıkışıklıklardan faydalanabileceği ve bu sayede fiyatın artışa geçebileceği düşünülüyor.

2021’de Yükseliş Beklenen Diğer Coin’ler

Bunlara ek olarak analist, PancakeSwap (CAKE) ve Uniswap‘ın (UNI) daha yakından takip edilmesi gerektiğini dile getirdi. Çünkü bu kripto para birimlerinin işlem hacimlerinde artışlar yaşanıyor ve bu da bir yükseliş sinyali olarak değelendirilebilir. Ayrıca analist sadece merkezsiz borsa (DEX) oldukları için bile 2021 yılında CAKE ve UNI’nin büyük ilgi göreceğini düşünüyor.

Bunlara ek olarak Arnold, indeksleme protokolü The Graph (GRT), depolama veri ağı Filecoin (FIL) ve lending platformu Celsius’un (CEL) 2021 yılında büyük artış yaşayacak coin’ler arasında yer aldığını dile getirdi.

Facebook Comments