Thursday, February 2nd, 2023

Popüler Analist Açıkladı: Bu 5 Kripto Paraya Dikkat, Büyük Artışlar Yaşanabilir!

Kripto para yatırımcısı ve influencer Lark Davis, yaptığı son açıklamalarda mevcut boğa döngüsü sırasında çok büyük kazançlar elde etmesini beklediği 5 altcoin’i sıraladı. Analsite göre bu kripto para birimleri 100 kata kadar yükseliş gösterebilir.

Hangi Coin’ler Takip Edilmeli?

Davis yaptığı açıklamalarda, büyük getiri sağlama potansiyeline sahip ve piyasa değeri bakımından küçük 5 altcoin’i takip ettiğini dile getirdi.

Davis’in değindiği ilk kripto para, oyun oynamayı kripto para birimi ile birleştirmeyi amaçlayan ve merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesi olan SeaScape Network oldu. Oyun endüstrisini inanılmaz derecede büyük bir alan olarak nitelendiren yatırımcı, oyun topluluğunun Blockchain dünyasına doğal bir uyum sağladığını belirtti.

SeaScape Network’ün DeFi ve  non-fungible token’lardan (NFTs) faydalandığını ifade eden Davis, bu iki olgunun şu anda kripto para ekosisteminde çok popüler olduğunu ve bu sebeple token’da da artış yaşanmasını beklediğini dile getirdi.

Buna ek olarak Davis, Polkadot ağı üzerine inşa edilen, merkezi olmayan bir sigorta projesi olan ve yakın zamanda başlatılan Bridge Mutual token’ın da (BMI) önümüzdeki günlerde çok büyük yükseliş yaşayacağını düşündüğünü dile getirdi. Kripto para analistine göre BMI, DeFi sektöründe yeterince önem verilmeyen sigorta alanını hedeflediği için başarılı olacak.

Bu Projelere Dikkat!

Davis, çapraz zincir işlemleri destekleyen omni-chain DeFi borsası olan Sifchain Finance (ROWAN) için de yükseliş beklediğini dile getirdi. Token satışı için kaydın kapatıldığını ancak yakın gelecekte bireysel piyasaya açılacağını ifade eden Davis, yatırımcıların kripto borsalarında listelenen token’dan büyük olasılıkla fayda sağlayacağını ifade etti.

Davis ayrıca Polkadot tarafından inşa edilen Paralink ve otomatik para yöneticisi DAOventures‘ın göz önünde bulundurulması gereken iki proje olduğunu vurguladı.

Facebook Comments