Monday, April 15th, 2024

Popüler Analist Açıkladı: Mart Ayında Bu 4 Coin’e Dikkat!

Ocak ve Şubat aylarında çoğu kripto para birimi gözle görülür büyük artışlar kaydetti ve dolayısıyla hemen hemen her kripto para yatırımcısı kazançlar sağladı. Ancak son iki haftadır piyasada önce bir düşüş eğilimi hakim oldu sonrasında konsolidasyon süreci başladı. Dolayısıyla yatırımcılar artış yakalama potansiyeline sahip kripto para birimlerini aramaya başladı.

En Büyük Potansiyel: BTC

Popüler analist ve kripto influencer’ı Ben Armstrong yaptığı son açıklamalarda Mart ayında iyi performans gösterebilecek dört kripto para yı takipçileri ile paylaştı. Armstrong’un açıklamalarına göre lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), en büyük fiyat potansiyeline sahip.

Armstrong yaptığı açıklamalarda şu anda BTC için iyi bir alım fırsatı oluşmuş durumda ve fiyat 60.000 doları görmeden önce bu fırsat değerlendirilmeli.

Armstrong konuyla ilgili olarak “Gerçeklerle yüzleşelim: Bitcoin, bu noktada hepimizin yapabileceğini düşündüğümüzden çok daha iyi performans gösteriyor. Şubat ayının sonunda büyük bir düzeltme olmadan önce bir yükseliş yaşandı ve neredeyse 60.000 dolarlık büyük bir hareket görüldü.” sözlerini kullanıyor.

Bu 3 Coin’e Dikkat!

Armstrong yaptığı açıklamalarda, internet için programlanabilir para olarak işlev gördüğünü söylediği merkezi olmayan finans projesi Terra‘da (LUNA) yükseliş beklediğini dile getirdi. Projenin farklı para birimlerine sabitlenmiş bir dijital ödeme platformu olduğunu ve böylece kullanıcıların kriptolarını sorunsuz bir şekilde harcamalarına olanak tanıdığını açıkladı.

Öte yandan Armstrong, DeFi projesi Nord Finance (NORD) için de olumlu bir bakış açısına sahip. Kripto parayı “ayın düşük değerli mücevheri” olarak adlandırdı ve 10 milyon doların altında bir piyasa değeri ile varlığın ön saflarda ilerlediğini belirtti.

Popüler yatırımcı son olarak, Alpha Finance (ALPHA) ile ilk dört seçimini tamamladı. Armstrong, projenin büyük olasılıkla Mart ayı sonunda ilk 100’e gireceğini söyledi ve madalyonun başka bir rallinin eşiğinde olduğunu belirtti.

Facebook Comments