Saturday, September 23rd, 2023

Popüler Analist Binance’de Düşük Fiyata Sahip Bu 5 Coin’de Büyük Artış Bekliyor

Kripto yatırımcısı Lark Davis, şu anda Binance’te beş düşük maliyetli altcoin’i izlediğini ve bunlardan ikisinin çok iyi yerlere ulaşacağına inandığını söylüyor.

Polygon ve Injective Protocol

Analiste göre sadece 0,33 dolar fiyatla işlem görse de listedeki ilk altcoin olan Polygon, 1,8 milyar dolar ile yüksek bir piyasa değerine sahip. Analist konuyla ilgili olarak, yüksek piyasa değerine rağmen düşük fiyatıyla şu anda bunun ciddi bir potansiyele sahip bir kripto para olduğuna inandığı Polygon’un (MATIC) şu anda tüm piyasa tarafından anlaşılmadığını ifade ediyor.

Davis, Polygon‘un daha büyük piyasa payına sahip diğer birçok blok zincirinden daha büyük bir ekosisteme sahip olduğunu söylüyor ve Polygon’un değerinin artacağını düşünmesinin nedenleri olarak yaklaşan birkaç entegrasyona değiniyor.

Buna ek olarak Davis, Injective Protocol (INJ) projesinden bir “canavar” olarak bahsediyor. Hala test ağı aşamasında olan Injective, İkinci Katman teknolojisi sayesinde sıfır işlem ücretli işlemler sunuyor.

Injective ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri dahil olmak üzere türev alım satım hizmeti de sunuyor. Injective’in ana ağı piyasaya sürüldüğünde Davis INJ’nin 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşmasını bekliyor.

Marlin, Kava ve Open Ocean

Davis bu iki kripto para birimine ek olarak Marlin‘de (POND) de yükseliş beklediğini ifade ediyor. Analiste göre yüksek performanslı katman sıfır blok zinciri ağı, merkezi olmayan finans (DeFi) için yüksek kaliteli altyapı sağlamaya yönelik.

Analistin listesindeki dört numara, Davis’e göre hafife alınmış ama güçlü bir DeFi protokolü olan Kava olarak karşımıza çıkıyor.

Kava (KAVA), yatırımcıların kendi platformunda düşük fiyatlı ücretler karşılığında borç vermesine, ödünç almasına, kazanmasına ve takas etmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda piyasay yeni bir ürün grubu getiriyor.

Kava’da uzun süredir yükseliş bekleyen Davis, bunun bir milyar dolarlık piyasa değeri kripto varlığı olacağına inanıyor.

Son olarak analist Open Ocean’a (OOE) değiniyor. Hala token satışı aşamasında olan proje Davis’in takip ettiği token’lar arasında yer alıyor. Çünkü Binance projede lider yatırımcı olarak yer alıyor.

Binance’in hemen hemen her zaman yatırımcısı olduğu coin’leri listelediğini ifade eden Davis, bu sebeple gelecekte OOE’nin yüksek yerlere ulaşacağını ifade ediyor.

Facebook Comments