Friday, February 23rd, 2024

Popüler Analist Parabolik Artış Yaşayacak Coin’leri Açıkladı!

Kripto influencer’ı ve yatırımcısı Elliot Wainman önümüzdeki günlerde parabolik bir yükselişe geçmesini beklediği 7 kripto para birimini açıkladı.

Mainframe, Rari Governance Token ve Paid Network

Wainman YouTube kanalından yayınladığı bir video ile Mainframe’in (MFT) bir sonraki Aave olduğuna inandığını dile getirdi. Mainframe’in önemli bir proje olduğunu ifade eden yatırımcı, “Mainframe, esasen sabit bir oranda borç alma ve verme için protokoldür. Bu büyük bir mesele.Bu yüzden Mainframe’i seviyorum çünkü sabit oranlı borç verme en çekici borç verme şeklidir. Bunlar gelecekte çok büyük finansal ürünler olacak.” sözlerini kullandı.

Öte yandan Wainman’ın radarındaki bir sonraki kripto para, “bebek YFI” olarak adlandırdığı Rari Governance Token (RGT) olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcının açıklamalarına göre Rari, otonom getiri elde edilebileceğini ve Rari Capital’in en iyi verimi sağlamayı hedeflediğini iddia ediyor. Wainmann, “YFI’da gördüğümüz kavramların aynısı ama biraz daha nüans var. Sürdürülebilir verime odaklanıyorlar.” sözleri ile projeden bahsediyor.

Kripto analisti, projeye kişisel olarak yatırım yaptığı için Paid Network’ü (PAID) de yakından takip ettiğini ifade ediyor. Wainmann konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

İş akışlarını optimize etmeye yönelik akıllı sözleşmeler konusunda gerçekten tutkulular. Kabul görürse gerçekten yararlı olabileceği bazı yollar kesinlikle görüyorum.

“Bu Kriptoları Takip Edin”

Wainman’ın yakından takip ettiği bir diğer proje Yield Optimization Platform & Protocol (YOP). Kripto para son birkaç gün içinde muazzam bir şekilde büyürken, kripto yatırımcısı 1,50 doların üzerindeki bir hareketin çok daha yüksek seviyeleri getirebileceğini ifade ediyor.

Buna ek olarak Wainman, Bridge Mutual‘da (BMI) da yükseliş beklediğini ifade ediyor. Polkadot merkezli merkezi olmayan sigorta projesi için 100 dolarlık bir fiyat hedefi olduğunu ve bunun için de BMI’nin %2.000’in üzerinde artış yaşaması gerektiğini belirtiyor.

Öte yandan Wainman, tahmin piyasası protokolü Prosper (PROS) ve bulut bilişim endüstrisinde yenilikler yapmayı amaçlayan bir protokol olan Akash Network (AKT) token’larının da önümüzdeki günlerde yükseliş göstermesini bekliyor.

Facebook Comments