Sunday, December 10th, 2023

Popüler Analiste Göre Bu Coin %200’ün Üzerinde Yükselecek!

Piyasanın popüler analistlerinden “il Capo Of Ethereum” altcoin’ler hakkındaki görüşlerini paylaştı ve altcoin’lerin büyük rallilerden önce bir dip yapacağını düşündüğünü dile getirdi. Piyasada kısaca “Capo” olarak tanınan anonim kripto para yatırımcısı altcoin’lerin çok büyük sermaye akışı göreceğini ama öncesinde bir dip yapacaklarını düşündüğünü belirtiyor.

Altcoin’lerde Büyük Düşüşler Olacak Mı?

Geçtiğimiz günlerde genel kripto piyasası değeri yaklaşık 100 milyar dolar düştü ancak Capo, altcoin’lere daha fazla yatırım yapmaya tam olarak hazır olmadıklarını vurguladı. Konuyla ilgili olarak kendisinin henüz satın alma yapmadığını belirten analist dip seviyeleri beklediğini belirtti.

Ancak tüm bunlara rağmen Capo’nun volatil piyasada takip ettiği henüz adı duyulmayan bir kripto para birimi bulunuyor: Syntropy (NOIA). Analist NOIA’nın şu anki fiyat seviyesinden ciddi bir artış yaşayacağını ve 1 dolarlık seviyeye ulaşacağını düşünüyor.

Bu Altcoin’lere Dikkat

NOIA’ya ek olarak analist, dört farklı altcoin’de de artış yaşanacağını düşündüğünü dile getirdi: Band Protocol (BAND), VeChain (VET), Elrond (EGLD) ve Fantom (FTM).

Buna ek olarak Capo yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in 59.000 dolar ile 62.000 dolar aralığında bir yükseliş yaşamasını beklediğini ve bu süreçte altcoin’lerde düşüşler beklediğini ifade ediyor. Capo’nun açıklamalarına göre bu düşüşler bir satın alma fırsatı olarak değerlendirilebilir.

Bununla birlikte analiste göre Bitcoin’in 39.000 dolar ile 40.000 dolar aralığına gerilemesi halinde ciddi bir satın alma fırsatı oluşacak ve daha fazla kar elde etmek isteyen yatırımcılar bu seviyeleri değerlendirebilir.

Facebook Comments