Sunday, December 10th, 2023

Popüler Yatırımcı Açıkladı: Bu DeFi Token’ı İki Kat Artış Yaşamaya Hazırlanıyor

Tanınmış kripto stratejisti Nicholas Merten, önümüzdeki günlerde değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü bir merkezi olmayan finans (DeFi) varlığını yakından izlediğini dile getirdi.

Loopring’i Takip Edin

Merten, yeni bir DataDash bölümünde 378.000 YouTube abonesine yaptığı açıklamalarda, DeFi borsası Loopring’in kripto para birimi LRC’nin bir sonraki hamle hazırlığında konsolide olduğuna dikkat çekiyor.

Merten konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Buradaki teknik anlamında, fiyat hareketi iyi görünüyor. Daha düşük tepelerimiz, daha yüksek diplerimiz var, konsolide bir destek oluşuyor.” ifadelerini kullandı. Merten’e göre LRC’nin önümüzdeki günlerde konsolidasyonu hangi yönde kıracağı oldukça önemli olacak ve teknik modele LRC yükseliş yönlü sinyal veriyor.

Öte yandan yatırımcı Loopring’in gelecek vaat eden teknik kurulumuna ek olarak, projenin neden güçlü temellere sahip olduğunu açıkladı ve “Loopring, merkezi olmayan bir borsa veya daha spesifik olarak otomatik bir piyasa yapıcıdır. Sizin ve benim akıllı sözleşmelerle etkileşime girebilmemize ve merkezi bir borsaya ihtiyaç duymadan, günün herhangi bir saatinde herhangi bir kesinti olmadan işlem yapabilmemize ve muhtemelen çoğu borsadan daha düşük ücretler ödeyebilmemize olanak tanır. Loopring ile sahip olduğum ilk varlığı başka bir varlığa takas edebiliyor ve hemen cüzdanıma alabiliyorum.” ifadelerini kullandı.

Loopring ile ilgili detaylı bilgilere “Loopring Nedir?” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kilitli Toplam Değer

Yatırımcı ayrıca Loopring’de kilitli toplam değerin de (TVL) yukarı yönlü bir ivme çizdiğine değiniyor. Loopring’de kilitlenen toplam değerin yılın başından bu yana artmaya devam ettiğini ifade eden Merten, üç katta fazla artış yaşandığını ve bunun heyecan verici olduğunu belirtiyor.

Genel olarak bu tür bir büyümeyi görmeyi sevdiğini dile getiren analist, “Loopring’e olan güvenimi sürdürmek istiyorsam, bu büyümeyi görmeye devam etmek istiyorum.”sözlerini kullandı.

Facebook Comments