Tuesday, October 3rd, 2023

Popüler Yatırımcı Kısa Vadede Patlama Yaşayacak 3 Altcoin’i Paylaştı!

Popüler yatırımcı Tyler Swope, yaptığı açıklamalarda az bilinen 3 altcoin’in önümüzdeki günlerde büyük bir yükseliş yaşama potansiyeline sahip olduğunu ifade etti. Analiste göre bu 3 altcoin “cevher” niteliğinde.

LinkPool’a (LPL) Dikkat

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Swope, Chainlink’in node servis sağlayıcısı LinkPool‘da (LPL) yükseliş beklediğini dile getirdi. Kripto parayı endüstrideki en köklü proje olarak adlandıran Swope, projenin Chainlink ile olan ilişkisini bir Batman ve Robin ortaklığı gibi gördüğünü ifade etti.

Yatırımcı konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “LinkPool, önde gelen Chainlink node servis sağlayıcısıdır. En uzun süredir devam eden ve profesyonelce yönetilen Chainlink node’larını işletiyorlar ve Chainlink piyasalarını yarattılar.” ifadelerini kullandı.

“Alchemist Coin’i (MIST) Takipte Kalın”

Swope’a göre kısa vadede hızlı bir artış sergileyebilecek bir başka kripto para birimi de Alchemist Coin. Bir non-fungible token (NFT) projesi olan Alchemist Coin analsite göre ilk yatırım yapanlar için çok yüksek getiri potansiyeli olan bir kripto para birimi.

NFT’lerin günümüzdeki oldukça popüler hale geldiğini ve sağlam projelere sahip olduğunu dile getiren yatırımcı bu noktada bahsi geçen projenin oldukça sağlam olduğunu düşündüğünü dile getirdi.

Pocket Network (POKT)

Swope son olarak bir uygulama programlama arayüz protokolü olan Pocket Network’e dikkat çekiyor. Popüler yatırımcı, projenin Ethereum ile henüz entegre olmamasına rağmen ilk duyurulduğundan beri önemli ölçüde büyüdüğünü dile getiriyor.

Dolayısıyla olası bir Ethereum entagrasyonu POKT’a çok yüksek seviyeleri getirebilir. Bu sebeple şu ana yatırım yapan kişilerin ileride çok büyük karlar elde etme ihtimali olduğunu dile getiriyor.

Facebook Comments