Saturday, September 23rd, 2023

PUBG: New State ön kayıt rekoru kırdı!

PUBG: New State oyunu şirketin resmi Twitter hesaplarından duyurulduğundan bu yana, Google Play mağazasında milyonlarca ön kayıt aldı. Oyun geçen ay 5 milyon ön kayıt ile rekora imza atarken, şimdi kendi rekorunu kırdı.

Tüm zamanların en popüler battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile’ın yeni oyunu, bu yıl Şubat ayında duyuruldu. O zamandan beri Google Play Store‘da ön kayıtlar için erişilebilir durumdaydı.

PUBG New State’in yayınlanmayacağı ülkeler belli oldu

New State 10 milyon ön kayıt ile tarihe geçti

PUBG Mobile, mobil platformlarda battle royale oyunları için yeni bir çağ başlattı. Çıkışından bu yana, üç yıl içinde küresel olarak büyük bir hayran kitlesi topladı. Şubat ayında geliştiriciler, PUBG’nin devamı niteliğinde oyuna ilk bakışlarını paylaştılar. Oyun bu zamana kadar Google Play’deki 10 milyon ön kayıt sınırını aştı. Geliştiriciler rekor haberini, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı. İşte o paylaşım:

PUBG: New State fragmanı

PUBG: New State 2051 yılını konu alıyor. Standart battle royale oyunlarının mekaniklerine sahip oyunda modern silahlar ve modern araçlar dikkat çekiyor. Şubat ayında yayınlanan fragman oyunla ilgili pek çok ayrıntıyı gözler önüne sermişti. İşte henüz izlemeyenler için yapımın tanıtım videosu:

Şimdilik PUBG New State için bir çıkış tarihi verilmiş değil. Ancak geliştiriciler bu yılın ilerleyen aylarında beklenen oyunu yayınlanacağını belirtiyor. Oyun şimdilik yalnızca Play Store’da ön kayıta açılmış durumda. iOS için de şirket ön kayıtları açacağını söylese de henüz bunu gerçekleştirmedi.

Peki ya sizin yeni PUBG oyunundan beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

The post PUBG: New State ön kayıt rekoru kırdı! appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments