Saturday, January 28th, 2023

Ravencoin ve Avalanche Fiyat Grafikleri: RVN ve AVAX Fiyat Beklentileri

Bitcoin (BTC) bugün yeni bir rekora imza attı ve 57.000 dolarlık sınırı da geride bıraktı. BTC 55.000 doların üzerine yükseldiğinde altcoin’ler de lider kripto para birimini takip etmişti. Şu anda da yatırımcılar benzer grafiklerin oluşup oluşmayacağını merak ediyor.

Ravencoin’in Yükselişi Devam Edecek Mi?

Ravencoin bugün en iyi performans sergileyen coin’ler arasında yer alıyor ve RVN’nin fiyatının 24 saatte %100’ün üzerinde yükseldiği görülüyor. Bugün 0,29 dolar ile kendi rekorunu kıran Ravencoin’in son bir ay da 10 kat yükselmiş olması ise dikkatleri çeken bir başka konu olarak karşımıza çıkıyor.

0,29 dolarlık rekorun ardından 0,22 dolarlık seviyeler gerileyen Ravencoin’in 0,25 dolarda bir dirençle karşılaşabileceği düşünülüyor. Ayrıca rekorun ardından ciddi bir satış baskısı altında kaldığı ifade edilen RVN’nin 0,25 doları kırması halinde yeni rekorların gelebileceği de ifade ediliyor.

Bununla birlikte hızlı bir şekilde yükselen RVN’de güçlü bir düzeltme riski olduğu ve yatırımcıların dikkatli davranması gerektiği de ifade ediliyor. Ayrıca analistler Ravencoin‘de 0,20 dolar altının görülmesinin büyük bir düşüş grafiğini tetikleyebileceğini de belirtiyor.

AVAX Coin’de Fiyat Beklentileri

Avalanche (AVAX) piyasaya sürüldüğü günden bugüne dikkat çeken bir proje ve kripto para birimi oldu. Çünkü hem projenin çok güçlü olduğu düşünülüyor hem de projenin başında bir Türk bulunuyor. Dolayısıyla AVAX, Türk yatırımcıların özellikle ilgisini çekiyor.

10 Şubat’ta 60 dolar ile kendi rekorunu kıran AVAX’ın bu tarihten sonra bir düzeltme yaşadığı ve şu anda da konsolidasyonda olduğu görülüyor. Son günlerde 45 dolar ile 37 dolar bandında sabit bir şekilde ilerleyen AVAX, önümüzdeki günlerde yine bir yükseliş grafiği yakalaması beklenen kripto paralar arasında yer alıyor.

Analistlere göre mevcut piyasada 45 dolar bandında ciddi bir direnç bulunuyor bu direncin kırılması ile yukarı yönlü fiyat hareketinin başlayabileceği ifade ediliyor.

Bununla birlikte 40 doların altına doğru yaşanacak keskin bir düşüşün tehlikeli olabileceği ve 40 doların önemli bir destek olduğunun da altı çiziliyor.

Facebook Comments