Sunday, October 17th, 2021

Razer Kraken V3 X oyuncu kulaklığı piyasaya sürüldü

Oyun donanımları denildiğinde akla ilk gelen şirket Razer, kullanıcılarının uzun süre beklediği Kraken V3 X adlı oyuncu kulaklığını piyasaya sürdü. Kulaklık artık daha uzun oyun seanslarına dayanabilecek potansiyelde piyasaya sürüldü.

Hafif olan oyuncu kulaklığı heyecan verici bir oyun deneyimi sağlarken, asıl amacı kullanıcının konforu için tasarlandığı açıklandı.

Razer, ‘RGB’ yüz maskesi üretimine başlıyor

Razer Kraken V3 X HyperClear Kardioid mikrofon ile kutudan çıkıyor 

Ürün, kulaklarda konfor etkisi sağlayan kumaşlar ve köpükle kaplanmış olarak ve yumuşak kafa bandı ile birlikte piyasaya sürüldü. Oyunlarının keyfini daha uzun süreler boyunca rahatlıkla ve herhangi bir olumsuz etki olmaksızın çıkarmak isteyen oyuncular, konfor için Razer’in Kraken V3 X kulaklığı tercih edilebilir.

Kraken V3 X oyuncu kulaklığı, TriForce 40 mm sürücüler, 7.1 Surround ses ve Razer’ın imzası olan HyperClear Kardioid mikrofon kullanılarak en son teknolojisi ile tasarlanmıştır. Şirket, oyun kulaklığının ses kapasitesi uzun süreler için bile her kullanıldığında iyi bir oyun deneyimi sağlayacağını iddia ediyor.

razer kraken v3 x

Kulaklık USB üzerinden bağlanabilir ayrıca bilgisayar oyunları, PlayStation 4 ile uyumlu olmasıyla beraber Xbox oyun konsolu ile uyumlu olmayan Kraken V3 X; kablolu yapıyla bizleri karşılıyor.

Kraken V3 X’in tasarımı da dikkate değer bir estetik çekiciliği yansıtıyor. Razer’in Chroma RGB’sine sahip ve on milyonlarca rengi net bir görünümle vurgulama kapasitesi sağlar. 70 dolarlık fiyat etiketine sahip olan bu oyuncu kulaklığını Razer’ın kendi internet sitesinde bulabilirsiniz.

The post Razer Kraken V3 X oyuncu kulaklığı piyasaya sürüldü appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments