Friday, October 22nd, 2021

Redmi’nin oyun telefonu ile ilgili bilgiler ortaya çıktı

Uzun süredir piyasada bulunan oyun telefonlarının sunduğu performans değerleri oyuncuların ilgisini çekiyor. Bazı üreticiler özgün tasarımlar kullanarak oyuncuların takdirini topluyor. Oyun telefonları genellikle sıvı soğutma oluyor. Bazı üreticiler oyun telefonlarının yanında cihazın arkasına takılan küçük bir fan gönderiyor. Bazı modellerde bu küçük fan aparatının yanlarında tetik tuşları olabiliyor. Redmi‘nin oyun telefonu ise birkaç özelliği ile dikkat çekiyor.

Xiaomi, yeni soğutma teknolojisiyle şaşırtacak

Redmi’nin oyun telefonu, MediaTek Dimensity 1200 ve tetik tuşları ile gelecek

Redmi‘nin piyasaya sürmeyi planladığı oyun telefonunda MediaTek‘in Dimensity 1200 işlemcisi ve tetik tuşları yer alacak. Ünlü bir Weibo (Çin’de bulunan microblog sitesi ) habercisi Xiaomi’nin bu yeni oyun telefonu ile ilgili birkaç ayrıntıyı ortaya çıkardı. Cihazın ön tarafında küçük bir delik tasarımına sahip OLED ekran bulunuyor. Selfie kamerasının tıpkı Mi 11 ve Redmi K40‘taki gibi olacağı belirtiliyor.

Redmi oyun telefonu

Bu yeni oyun telefonunda 5000 mAh kapasiteli bir pil olacak. Ayrıca cihazda 65 W hızlı şarj desteği yer alacak. En önemlisi ise cihaz gelişmiş bir oyun deneyimi sunabilmek için “fiziksel tetik tuşları barındıracak. Diğer oyun telefonlarında tetik tuşları yer alıyordu ama onlardaki tetik tuşları daha çok dokunmatik bir yüzey olarak çalışıyor. Redmi’nin oyun telefonunda ise tamamen fiziksel tetik tuşları yer alacağı belirtiliyor. Cihazın fiyatının 300 ila 380 Dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor.

The post Redmi’nin oyun telefonu ile ilgili bilgiler ortaya çıktı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments