Tuesday, October 26th, 2021

Reef Coin Nasıl Alınır?

Reef (REEF), Polkadot ağı tabanlı ve ağlar arası alım satımı mümkün kılma odaklı bir merkezsiz finans projesidir. REEF, akıllı likidite altyapısı kullanması ile beraber birçok farklı ağdan likidite madenciliği yapılabilmesini sağlamaktadır.

2020 yılının ikinci yarısında başlayan proje çalışmaları, kısa sürede hayata geçirilen REEF ile noktalandı. Farklı blockchain ağları arasında alım satım, kredi verme ve kripto para staking etme gibi fonksiyonlara sahip olan REEF, ne yazık ki yaşadığı olumsuz durumlardan dolayı sert bir düşüş yaşadı.

Denko Mancheski tarafından geliştirilen Reef kısa süre içerisinde Binance borsasında listelense de FTX kripto para borsası ile yaşadıkları sebebiyle bir süre olumsuz bir şekilde gündemde kaldı.

Reef (REEF) Nedir?

REEF Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 388 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip ve 0,03452 dolarlık birim fiyat ile 127. sırada bulunuyor. REEF’in toplam arzı 15 milyar olarak belirlense de dolaşımda sadece 11 milyar REEF Coin bulunuyor ve bunlar sadece belirli aralıklarla artıyor. REEF Coin tüm zamanların rekorunu ise 0,05841 dolar ile kırdı.

REEF Coin Nereden Alınır?

REEF Coin satın almak için ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance kullanmak yeterli olacaktır. Peki Binance üzerinden REEF Coin satın almak için ne yapmak gerekiyor? HBAR Coin Binance üzerinden alınıp satılabilmekte ve kullanıcıların aşağıdaki adımları takip etmeleri yeterli olacaktır:

  • REEF satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna REEF yazın ve altta açılan REEF/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “REEF AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek REEF alma işlemini tamamlayın.

Facebook Comments