Wednesday, October 4th, 2023

Request Coin Nasıl Alınır?

Request (REQ) Coin, 2017 yılında piyasaya sürülen ve ölçeklenebilirlik ile merkezsizlik odaklı bir hizmet tokeni ve ağıdır. REQ Coin, Ethereum ağı tabanlı merkezsiz ödeme sistemlerine yönelik bir proje olmakla beraber isteyenlerin güvenli bir şekilde ödeme yapıp almasını hedeflemektedir. Üçüncü partilerin veya aracıların gerekliliğini ortadan kaldıran REQ Coin, işlemlerin ise bu sayede çok daha ucuz, güvenilir ve rahat yapılabilmesini sağlıyor.

REQ Coin sayesinde kullanıcılar istedikleri şekilde ödeme yapabilir ve ödemelerini alıcı dışında kimse bilmeden anonimlik elde edebilir. Buna ek olarak gerekli kodlar ile şeffaflık da elde edilebilen ağ, ölçeklenebilrilik konusunda da rakiplerinden birkaç adım önde.

Request (REQ) Nedir?

REQ Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 124 milyon dolarlık toplam değeri ile 314. sırada yer alıyor. Son 24 saat içerisinde 3 milyon dolarlık hacim elde eden REQ Coin 999 milyon adet toplam arz ile sirkülasyona arzına sahip. REQ Coin, tüm zamanların rekorunu ise 3 yıl önce 1,18 dolara kadar ulaşarak kırdı. Request Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 0,12 dolar seviyesinden işlem görüyor.

REQ Coin Nereden Alınır?

Ticari hacim açısından dünyanın lideri olan Binance borsasında bir hesap oluşturduktan sonra sadece birkaç adımda REQ Coin almak mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik bunun kullanılmasında önemli bir etmen olacaktır. Kullanıcıların izlemesi gereken adımlar ise şunlar:

  • REQ Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL göndermek veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini seçip “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna 1INCH yazın ve altta açılan REQ/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “REQ AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek REQ Coin alma işlemini tamamlayın.

Facebook Comments