Tuesday, October 26th, 2021

Resident Evil filminden üzücü gelişme

Capcom’un efsane oyun serisi Resident Evil’ın sinema uyarlaması Resident Evil: Welcome To Raccoon City için kötü bir haber geldi. 3 Eylül’de vizyona girmesi beklenen yapım, 2 ay ertelendi.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City Şükran Günü sürprizi yapacak

Sony, yeni Resident Evil filmi olan Resident Evil: Welcome to Raccoon City’nin çıkış tarihini 24 Kasım 2021’e erteledi.  Film serisini yeniden başlatacak olan yeni yapım, geçtiğimiz yıl duyurulmuş, tarihi de geçen ay paylaşılmıştı. Filmin yayınlanacağı tarih, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde Şükran Günü’nden önceki gün sinemalarda olacağı anlamına geliyor.

resident-evil-welcome-to-raccoon-city-ertelendi

Film, ilaç şirketi Umbrella Corporation’a ev sahipliği yapan ve zombiler tarafından esir alınmış Racoon City’de  yaşanan olayları konu alacak. İlk iki oyunun hikayesini takip edecek olan filmde kurtulan bir grup insan yaşanan olayların gizemini ortaya çıkarmaya çalışacak. Yönetmen koltuğunda 47 Meters Down’dan Johannes Roberts’ın olunacağı filmin oyuncu kadrosunda ise Chad Rook, Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John Kamen, Avan Jogia, Tom Hopper, Lily Gao, Neal McDonough ve Donal Louge gibi isimler yer alacak.

Resident Evil Village 7 Mayıs’ta Stadia’ya geliyor

İsmi geçen ay açıklanan film, RE projesinin küçük bir halkasını oluşturuyor. Zira Mayıs ayında yeni RE oyunu Village piyasaya çıkacak. Daha sonra oyunun karakterlerinden olan Leon ve Claire’i konu alan animasyonlu bir dizi ile Wesker ailesini mercek altına alacak bir live action Netflix yapımı hayranları bekliyor olacak.

Bumblebee oyuncuları ve karakterleri kimlerdir ?

Kaynak: GameSpot

 

The post Resident Evil filminden üzücü gelişme appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments