Saturday, April 20th, 2024

Resmen Açıklandı: Fenerbahçe Token Geliyor

Fenerbahçe, kripto para sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Fenerbahçe, taraftar token için Paribu ile anlaşma sağladığını açıkladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Resmen Açıkladı

Türkiye futbol ligi üç büyüklerinden Fenerbahçe, Paribu ile yeni bir iş birliğine imza attı. Paribu ile olan ortaklık kapsamında Fenerbahçe, bir taraftar token anlaşması yaptı. Artık Fenerbahçeliler taraftar token ile kripto varlıklara sahip olabilecek.

Fenerbahçe, bu yeni adımıyla, taraftarların kulüple etkileşimini artırarak bağlılık odaklı iletişimini güçlendirmeyi planlıyor. Fenerbahçe Token’ın satışa çıkmasının akabinde Paribu üzerinden 7/24 satın alınabilecektir.

Fenerbahçe Token Sahipleri Nelerden Yararlanacak?

Fenerbahçe resmi sitesindeki açıklamaya göre, taraftar token sahipleri, yapılacak taraftar oylamalarına, stadyumda düzenlenecek olan özel etkinliklere, takımla ve sporcularla düzenlenecek olan buluşmalara katılım şansı elde ederken kulüple ilgili belirlenen adımlarda söz sahibi yetkisine kavuşacak.

Fenerbahçe token sahibi olan taraftarlar, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacak ve Fenerbahçe’nin yakınında olma imkanını yakalayacaklar.

Fenerbahçe, yeni dünyanın dinamiklerinden biri olarak gördüğü ve ülkemizde de tüm ilgiyi üzerine çeken kripto para sektöründe de liderliğe oynayacak.

Fenerbahçe ve Paribu iş birliğine dair basın toplantısı, 9 Ağustos 2021 tarihinde Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenecek.

Paribu resmi sitesinde, Fenerbahçe Token’ların 9 Ağustos tarihinde ön satışa başlatılacağını duyurdu. Bununla birlikte Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190.700.000 adettir. Arzın tamamı dolaşıma dahil olduktan sonra yeni bir Fenerbahçe Token üretimi söz konusu olmayacaktır.

Facebook Comments