Saturday, September 23rd, 2023

Ripple CTO’sundan yatırımcılara “kâr almayı düşünün” uyarısı

SEC ile davası devam eden Ripple şirketinin CTO’su David Schwartz’dan kripto para yatırımcılarına “Kâr almayı düşünün” uyarısı geldi.

Kripto para sektöründe son dönemdeki yükselişlerle Bitcoin dahil birçok para tarihi seviyelere gelirken, Schwartz artık satış ihtimallerinin de düşünülmesi gerektiğine inandığını söyledi. Twitter hesabından görüşlerini belirten CTO şu ifadeleri kullandı:

“Elinizde hayatınızı değiştirecek miktarda kripto para varsa lütfen bir bölümünü satmayı ciddi olarak düşünün ve riskinizi azaltın. Bu herhangi bir tahmin değildir. Piyasanın nereye gideceğini tahmin edemem”

“42 bin dolar için satmasaydım şu an 90 milyon dolardı”

Ripple CTO’su, ifadelerinin devamında “Eğer şu an 100 bin dolar değerinde kriptonuz varsa ve siz bunu 4 bin, 5 bin dolardan alarak yaptıysanız ve 40 bin dolarlık da bir borcunuz varsa bunu ödemeniz lazım diyorum. Borçtan kurtulmak da iyidir.” dedi.

Sorulan “Ya yeni bir boğa döngüsünü kaçırırsak…” sorusuna da cevap veren Schwartz, “Biliyorum. Bu çok acı verici bir şey olur ancak ben aldığım kararlardan memnunum. Çok daha az risk almayı tercih ediyorum. ETH’lerimi 42 bin dolara satmıştım. Eğer satmasaydım bugün 90 milyon dolardı.” ifadelerini kullandı.

Schwartz’ın tweet’inin, XRP fiyatı 2 dolara yaklaşırken ve Ripple’ın SEC karşısındaki duruşu her geçen gün sağlamlaşırken gelmesi de dikkat çekti.

Fotoğraf: MoneyConf

The post Ripple CTO’sundan yatırımcılara “kâr almayı düşünün” uyarısı appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments