Friday, April 19th, 2024

Rotasını Yukarı Kıran Bu Altcoin, Yüzde 1.477 Arttı! İnanılmaz Performansın Arka Planı

Kripto para piyasası gündemi oldukça yoğun bir dönemden geçiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin‘in 48.000 doları aşması ile tarihi bir geri dönüşe imza atılmış ve rotanın yönü belirlenmişti. Bifrost (BNC), son 30 günde %1.477 artarak inanılmaz bir boğa koşusuna imza attı.

BiFrost Coin’den İnanılmaz Atak

Bifrost Coin (BNC), 30 gün öncesine kadar 0.03 dolar seviyelerindeyken an itibarıyla 0.62 dolardan alım satım işlemi görüyor. Kripto para piyasasında yeni bir altcoin olmasına rağmen Bifrost, muhteşem yükseliş hareketiyle yatırımcıları şaşırttı. Ani yükselişe FOMO dahil olunca artış hız kazandı ve inanılmaz boyutlara ulaştı.

Kripto para piyasasında birçok yatırımcının fırsat kovaladığı bu dönemde, DeFi projeleri inanılmaz ilgi çekiyor. DeFi token’larının toplam piyasa değeri 110 milyar doları aşmış durumda ve artışın devamı bekleniyor.

Bifrost Coin (BNC), şu an için eToro platformundan alınıp satılabilir.

Bifrots Nedir?

Bifrost Coin (BNC), stake ve likidite sağlayan Polkadot tabanlı bir merkezsiz finans (DeFi) projesi olan Bifrost protokolünün yerel kripto para birimidir. Bifrost, kullanıcıların staking için token yatırmasına ve karşılığında staking likiditesi sağlayan vToken vermesine imkan tanır.

Token stake eden kullanıcılar, kilitli token’lar karşılığında staking ödüller kazanır. BNC Coin, staking ödülleri tahsilatı ve işlemleri doğrulamak adına kullanılır.

Bifrost Yorumları

Bifrost Coin, yeni bir kripto para olması ile birlikte 2021 yılı beklentilerine göre uzmanların yükseliş beklediği altcoin’ler listesinde yer alıyor. Ancak yatırımcıların riskleri göz önüne alarak bu derece yükseliş bir kripto paraya yatırım kararı kendisine aittir. Kripto para piyasasının an itibarıyla kritik bir süreçten geçtiğiini belirtmekte fayda var.

Facebook Comments