Tuesday, October 3rd, 2023

Sadece bir adet üretilen OnePlus Nord LE tanıtıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, bugün ilginç bir duyuru yaptı. Şirket, OnePlus Nord serisinin özel bir sürümü olan ve sadece bir adet üretilen OnePlus Nord LE akıllı telefonunu resmen tanıttı.

Tanıtılan OnePlus Nord LE modeli kısa sürede gündem olurken, akıllı telefonun neden bir adet üretildiği ise merak konusu oldu. ”Literally Only One Edition” sloganı ile duyurulan cihaz ile ilgili detaylar kısa süre sonra ortaya çıktı.

OnePlus 9 Pro fiyatıyla değil, sorunuyla el yakıyor

OnePlus Nord LE hediye olarak verilecek

Çinli şirket, akıllı telefonu satışa çıkarmayacak. Aksine akıllı telefon, şanslı bir kişiye hediye olarak gidecek. Eğer OnePlus Nord LE modelini kazanmak istiyorsanız buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefon, temelde OnePlus Nord modeli ile aynı özelliklere sahip. Ancak tasarımı da dahil olmak üzere bazı farklılıklar bulunuyor. Akıllı telefon, arka tarafta tuttuğunuz açıya göre sarı veya mavi renk olabilen bir tasarıma sahip. Ayrıca, akıllı telefonun özel sürümünün kullanıcılar tarafından çok iyi geri dönüşler almadığını belirtelim.

ONEPLUS NORD LE
Akıllı telefon hediye olarak verilecek

Cihaz, 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ ekran çözünürlüğü sunan AMOLED bir ekrana sahip. 90Hz ekran yenileme hızı sunan cihaz, sol ön tarafa konumlandırılmış iki adet selfie kamerası barındırıyor.

Snapdragon 765G işlemcisinden güç alan cihaz, 12 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile geliyor. Ayrıca cihazın Android 11 işletim sistemini kullandığını da belirtelim.

Akıllı telefon, arka tarafta dörtlü kamera kurulumuna sahip. Bu kameralar 48 Megapiksel ana kamera + 8 Megapiksel ultra geniş açı + 5 Megapiksel + 2 Megapiksel şeklinde konumlandırılmış. Ön tarafta ise yüksek ve geniş açılı selfieler için konumlandırılmış 32 Megapiksel ve 8 Megapiksel olmak üzere iki kamera bulunuyor.

OnePlus Nord LE, ekrana gömülü parmak izi okuyucu ile geliyor. Ayrıca cihazın, 30W hızlı şarj desteğine sahip 4.115 mAh‘lik bataryadan beslendiğini de belirtelim.

The post Sadece bir adet üretilen OnePlus Nord LE tanıtıldı appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments