Tuesday, October 3rd, 2023

Samsung Galaxy A82 canlı canlı göründü

Tanıtım tarihi yaklaşan Samsung Galaxy A82 hakkında ortaya atılan iddialar büyümeye devam ederken, telefon canlı çekim sırasında göründü. Çin’in sosyal medya platformu Weibo‘da ortaya çıkan canlı çekim videosu telefonun tasarımını doğruladı.

Yalnızca adıyla Galaxy A80‘in halefi olan A82, bir önceki modelin muhteşem teknoloji parçası olan dönen kamerayı miras almayacak. Ayrıca mevcut tasarıma göre cihaz artık tam ekran değil.

Yeni Galaxy A modelleri belli oldu! İşte telefonlar

Galaxy A82 hakkında bilgiler netleşmeye başladı

Daha önce BIS sertifikasını alan Samsung Galaxy A82, aynı zamanda Geekbench performans testlerinde de görünmüştü. Şimdi ise cihaz, temel özellikleriyle Google Play Console‘da ortaya çıktı. Donanım ayrıntılarıyla birlikte cihaz artık tasarımıyla da biliniyor.
Samsung Galaxy A82 – Ön yüzü

Bu ayın başında Play Console listesinde görünen Galaxy A82’nin daha önce Galaxy Note 10’dan aşina olduğumuz Snapdragon 855 Plus yonga setinden güç alacağı düşünülüyor.

Buna ek olarak Samsung’un orta segmenli akıllı telefonu iki farklı RAM seçeneği ile karşımıza çıkacak. Geekbench listesinde ortaya çıkan bilgilere göre cihaz 4 GB  ve 6 GB’lık RAM seçeneğine sahip olacak.

Samsung Galaxy A82 – Arka yüzü

Ortaya atılan iddialara göre “A” serisinin en yeni üyesi 1080 x 2400 piksel çözünürlük ve 450 ppi yoğunluğunu destekleyen bir ekranla gelecek. Kutudan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan Galaxy A82, aynı zamanda Bluetooth 5.0 bağlantı desteğine sahip olacak.

Peki ya siz Galaxy A82’den neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz.

The post Samsung Galaxy A82 canlı canlı göründü appeared first on Teknoloji Haberleri – ShiftDelete.Net.

Facebook Comments