Thursday, April 18th, 2024

Shiba Inu Gözden Düşüyor Mu? SHIB Topluluğundan O Borsaya Listelenme Çağrısı!

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu, kripto para endüstrisinde konuşulmaya devam ediyor. Shiba destekçileri, yeni bir borsada listelenme için imza toplamaya başladı.

Shiba Inu Topluluğundan Robinhood’a Listelenme Çağrısı

SHIB topluluğu, popüler kripto paranın Robinhood borsasında listelenmesi adına 175.000’den fazla imza topladı. Geçtiğimiz aydan bu yana fiyatının %30’unu kaybeden SHIB, an itibarıyla hareketli saatler geçiriyor.

Shiba’nın artan popülaritesi, düşüş trendini önlemek için yeterli olmayabilir. Bununla birlikte Shiba Inu topluluğu harekete geçti. SHIB’i sıfır komisyonlu borsa Robinhood platformunda listelenmesi adına büyük çaplı çalışma başlatıldı. Shiba Inu topluluğu, Dogecoin örneğine atıfta bulunarak, DOGE ve SHIB arasındaki benzerliklere dikkat çekti.

Change.org sitesinde 174.000’i aşkın imza toplanırken topluluk, Shiba’nın Robinhood borsasında listelenmesini bekliyor. Coinbase, yakın zamanda Shiba Inu’yu listelemişti. Ancan Coinbase, SHIB’i henüz profesyonel alım satım platformuna eklemedi. SHIB, an itibarıyla işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden ve birkaç platformdan daha alınıp satılabiliyor.

eToro listelenmesinin ardından beklenilen artışı yakalayamayan SHIB, yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratmıştı. SHIB fiyatı, son 30 günlük zaman diliminde %30 düşüş yaşadı. Topluluklar üzerinde etkin rol oynayan kişiler, sosyal medya ve listelenme haberleriyle yükselen SHIB, yeni bir arayış içinde.

Kripto para piyasası çalkantılı seyrini sürdürürken lider kripto para 38.000 dolarlık fiyat bandında işlem görüyor.

Shiba Inu Popülaritesini Kaybediyor

Dogecoin killer, ShibaSwap’ın piyasaya sürülmesiyle gündeme oturmuş ve ilk günde 1.5 milyar doları TVL’ye ulaşılmıştı. Ancak şaka kripto paraların dopingi “hype” etkisi devre dışı kalınca, bu tip altcoin’lerin önü tıkanıyor.

Son günlerde inişli çıkışlı bir fiyat hareketi izleyen SHIB, topluluğu harekete geçirecek bir habere ihtiyaç duyuyor. Musk gibi önemli isimlerin Dogecoin’i sürekli diri ve gündemde tutacak hamleleri zaman zaman yapmaları, popüler kripto parayı ayakta tutuyor. Shiba Inu topluluğu, yatırımcıların ateşinin sönmemesi adına adımlar atmaya devam ediyor.

Facebook Comments