Monday, April 15th, 2024

Shiba Inu Yükseliş Trendi Yakaladı, Hedef Tazeledi: İşte İzlenmesi Gereken Seviyeler

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), kripto para piyasası genel trendini izleyerek 0.0000010 dolarlık sınıra dayandı. Bu kilit seviyenin eşiğine yaklaşan SHIB, yatırımcılarını heyecanlandırırken yukarı yönlü ivmesine hız kazandırdı. Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00000903 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Shiba Inu Yükseliş İvmesi Yakaladı

Lider kripto para Bitcoin, artış trendini güçlü bir şekilde performansına yansıtarak altcoin piyasasını canlandırdı. Birçok altcoin yükseliş trendi yakalarken büyük topluluğa sahip kripto paralar ön plana çıktı. Geçtiğimiz hafta, özellikle OpenSea‘de NFT’lerin piyasaya sürülmesinin ardından Shiba Inu’da daha fazla aktif işlem kaydedildi.

Shiba Inu topluluk üyelerinin OpenSea’de KriptoKards Shiba NFT koleksiyonları oluşturması, Shiba Inu’nun popüler alım satım platformu eToro’da listelenmesinin ardından en büyük etkinliği olarak belirtildi. Bununla birlikte Shiba Inu DEX’i ShibaSwap’ın hafta sonu ödülleri etkinliği, geliştiricilerden birinin acil bir sağlık sorunu yaşaması üzerinde ertelendi.

Bnun yanı sıra ShibaSwap, popüler kripto para borsalarında daha aktif olarak işlem gördüğü için SHIB’e küçük miktarlarda alım satım hacmine katkıda bulunabiliryor. Shiba Inu’nun yükselişi, önde gelen şaka kripto para Dogecoin’e olan ilginin artmasıyla da ilişkilendirilebilir.

En popüler şaka kripto para Dogecoin’in yükselmesi, bu tür kripto paralara olan ilgiyi ve çekiciliği artırır. Topluluklara şaka kripto paralar aracılığıyla işlem yapma, sosyal duyarlılık ve yeni yatırımcılar tarafından fark edilmeleri adına bir şans elde eder.

SHIB Coin’de İzlenecek Temel Seviyeler

SHIB/USDT 4 saatlik grafik verilerine göre hareketli ortalamalar ve MACD göstergesi güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Her ne kadar Momentum göstergesi satıcıların varlığını gösterse de trendin yukarı yönlü olduğu söylenebilir. Shiba Inu, pivot noktası 0.0000081 doların üzerinde kalarak ivmesini yukarıda koruyor. Alıcılar, 0.0000091 dolarlık direnç seviyesini an itibarıyla test ediyor. SHIB, 0.0000010 doların üzerine ulaşmadan önce 0.0000098 dolarlık barajın aşılması gerekiyor.

Facebook Comments