Friday, October 22nd, 2021

SingularDTV Coin Nasıl Alınır?

SingularDTV, Ethereum’un mimarisine dayanan bir içerik üretim platformu ve dağıtım sistemidir. Amaç sadece yüksek kaliteli televizyon, sinema filmi ve yaratıcı içerik oluşturmak değil, aynı zamanda eski bir yaratıcı endüstrinin hem adil hem de şeffaf olan daha akıllı bir iş sürecine yeniden yapılandırılmasıdır.

SingularDTV (SNGLS) Nedir?

SingularDTV, CODE’ler veya merkezi olarak organize edilmiş dağıtık kuruluşlar olarak bilinen iş yapıları arasında bulunuyor. SingularDTV token’ının resmi adı “SNGLS” dir.

Bu yönetişim modelinin merkezi olmayan bileşeni, tokenize edilmiş bir Akıllı Sözleşme Sistemi olarak Ethereum blok zincirinde çalışıyor. Bu token’lar SNGLS olarak adlandırılır ve S-DTV’nin Fikri Mülkiyetinde (IP) bir payı temsil ederler. Merkezileştirilmiş bileşen, S-DTV’nin fonlarını, projelerini ve geliştirmesini yönetmekten sorumlu bir dizi farklı şirket yapısı tarafından temsil edilebilir.

Öte yandan SingularDTV projesi, dijital içeriği dağıtmak için platformun blok zinciri üzerine inşa edildiğini belirtti. Merkezi olmayan bir sistem olan SingularDTV, kendi kripto para birimi SNGLS ile sanatçıların ve içerik yaratıcılarının blok zinciri teknolojisi yardımıyla kreasyonlarını oluşturmalarına, para kazanmalarına, korumalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bunlara ek olarak SNGLS, dört bölümden oluşan SingularDTV platformunda paylaşılan Ethereum tabanlı token’dır:

  • Singular: Fütürist bir ortamda merkezsizlik ve teknolojik gelişme hakkında üç sezondan oluşan bir bilim kurgu mini dizisidir.
  • S-DTV belgesel bölümü: Blockchain teknolojisi üzerine belgesel filmlerin yapımından sorumlu birim.
  • S-DTV hakları yönetim platformu: SingularDTV tarafından üretilen ve dağıtılan tüm içeriğin dijital telif haklarını, karını ve kiralanma ücretini yöneten platform.
  • TVOD portalı: GooglePlay, Apple iTunes ve Vimeo üzerinden SingularDTV içeriğini dağıtmak için olan portal, her bir video dosyasını görüntülemek için talep üzerine ödeme yapar.

CoinMarketCap verilerine göre SingularDTV, 18,396,925 dolar ile piyasa hacmi bakımından 804. sırada kendisine yer buluyor. Bunun yanında yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0306 dolardan işlem gören SNGLS Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 2,728,693 USD olduğu görülüyor. Ayrıca SingularDTV Coin, “Kara Perşembe” olarak tarihe geçen 13 Mart 2020’de 0,0026 dolar ile dip seviyeyi görürken 7 Ocak 2018’de de 0,4780 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırdı.

Bunlara ek olarak şu anda dolaşımda 600.000.000 SingularDTV bulunuyor ve SingularDTV Coin toplam arzının 1.000.000.000 SingularDTV olacağı ifade ediliyor.

SNGLS Coin Nereden Alınır?

SNGLS Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

SNGLS Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından SingularDTV Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) SNGLS işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Facebook Comments