Sunday, April 14th, 2024

Socios, İngiltere Futbol Liginin En Köklü Ekiplerinden Biriyle Anlaştı

Spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen küresel blok zinciri Chiliz, yeni bir anlaşma duyurdu. Socios ekosistemi, İngiliz liginden en köklü tarihe sahip bir ekiple ortaklık kurdu.

Everton FC, Ekosisteme Dahil Olan Yeni Kulüp Oldu

Everton FC, Socios ekosistemine dahil olan en yeni İngiliz futbol kulübü oldu. Everton destekçileri, taraftar token’larla birlikte yeni deneyimler yaşayacak ve Socios.com’da canlı bir dijital otpluluğun parçası olabilecek. EFC taraftar token sahipleri için anketlere katılım fırsatları, sezon boyunca devam edecek ve kulüp girişimleri hakkında söz sahibi olma şansı verilecek.

Bununla birlikte taraftarlar, kulüple ilgili oyunlarda, yarışmalarda ve quiz’lerde dünyanın dört bir yanından diğer taraftarlara karşı becerilerini test etme şansına kavuşacak. Böylelikle küresel liderlik tablolarında rekabet etme ve kulüple ilgili avantajlar kazanabilir.

Everton taraftarları, Socios.com’un artırılmış gerçeklik özelliği olan “Token Hunt” deneyimine sahip olabilecek. EFC taraftar token’ın yakında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Everton kulübünün resmi üyeleri sınırlı bir süre için ücretsiz EFC token alma seçeneğine sahip olacak.

Socios Ekosistemi

Socios.com, dünyanın önde gelen spor organizasyonlarının küresel hayran kitleleriyle etkileşim kurmasını sağlayan blok zinciri teknolojisi kullanan bir platformdur. Dünya çapında yaklaşık 1.3 milyon taraftar, destekledikleri kulüpler ile etkileşim içinde olmak için Socios.com uygulamasını indirdi.

FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, Juventus, AC Milan, Atletico Madrid, Manchester City, Inter Milan, Arsenal, Arjantin ve Portekiz milli futbol takımları dahil olmak üzere 45’ten fazla büyük spor organizasyonu Socios.com ile ortaklık duyurdu.

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus, yeni anlaşmaları hakkında şunları kaydetti:

Everton büyük bir geleneğe sahip, tutkulu ve sadık bir hayran kitlesine sahip bir kulüp. Aynı zamanda küresel çekiciliği ve gezegnin her yerinden hızla büyüyen hayran kitlesi ile dünyanın en çok takip edilen futbol liginde en önemli rol modellerden birisidir. Everton’ı üçüncü Premier Lig ortağımız olarak aramızda görmekten mutluluk duyuyorum. Ortak fikirlerimizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Facebook Comments