Friday, April 19th, 2024

Solana (SOL), Axie Infinity (AXS): Bugün fiyat rekoru kıran 4 kripto para

Bitcoin, 50 bin dolar direncini aşmakla mücadele ederken altcoin‘ler bugün yeni rekorlar kırdı.

Piyasa değeriyle en büyük ilk 100 kripto para içinde, 4 kripto para, önceki fiyat rekorlarını geride bıraktılar.

Son günlerin yıldızı Solana (SOL) bugün 82 doları da gördü. SOL, daha sonra bir miktar düşüşe geçse de hala 22 milyar dolar piyasa değeriyle en büyük ilk 10 kripto paradan biri. Kripto para, bir ayda yüzde 250’lik bir yükseliş kaydetti.

Axie Infinity (AXS) de rekorlar kırmaya devam etti. Blok zinciri tabanlı bir oyun olan Axie Infinity’nin token’ı AXS, gün içinde 83.5 dolara kadar çıktı. Bu AXS için yeni bir zirveydi. AXS’in piyasa değeri de 5 milyar dolara yaklaştı. Kripto para, bir ayda yüzde 250’lik bir yükseliş kaydetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Coinbase’den “kripto kışı” için hazırlık

İki haftadır güçlü bir yükseliş trendi içinde olan XinFin Network (XDC), bugün 0.195 dolar ile rekor tazeledi. Uluslararası ticaret ve finans alanında optimize edilmiş, kurumsal kullanıma hazır bir hibrit blok zinciri teknolojisi şirketi olan XinFin’in token’ının bir aylık performansı yüzde 180 oldu.

İlk 100’de yeni bir rekor seviyeye ulaşan son kripto para Perpetual Protocol’dü (PERP). 2019’un sonlarında Strike Protocol adı ile piyasaya çıkan ancak sonra adını yenileyen merkeziyetsiz kripto türev platformu Perpetual Protocol’ün token’ı, neredeyse 20 dolara ulaştı. PERP, geride kalan bir ayda yüzde 160 oranında artış gördü.

The post Solana (SOL), Axie Infinity (AXS): Bugün fiyat rekoru kıran 4 kripto para appeared first on Bitcoin haberleri – Uzmancoin – Kripto para ve Blockchain.

Facebook Comments